Şeyma Subaşı Yaptığı Paylaşımla Tepki Gördü

Ibiza’da sevgilisi Guido Senia ile tatil yapmaya devam eden Şeyma Subaşı, dün tatilinden bir fotoğraf paylaşınca tepki gördü. Subaşı’ya okulların açılacağı ve kızının yanında olması gerektiği hatırlatıldı.

Şeyma Subaşı Yaptığı Paylaşımla Tepki Gördü

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından sevgilisi Gudio Senia ile yaşadığı aşkı gizli saklı yaşamayı bırakan Şeyma Subaşı, tatiline tam gaz devam ediyor. Öte yandan Subaşı, dün gece yaptığı paylaşımla tepkileri üzerine topladı.

Yaptığı tatilden bir fotoğraf atan Subaşı, fotoğrafın altına “Grateful for small things” notunu yazmıştı. Bir takipçisi ise sosyal medyanın gündemine oturan yorumu yaptı ve “Yarın okulun birinci günü!!! Anne nerede? Ibiza! Ibiza’da olmak asla grateful değil! Anne olmak Grateful” diye eleştirdi. Şeyma Subaşı bu kişinin yorumuna cevap olarak “Ya bi git” diye yanıt verdi.

KIZININ YANINDA OLMUŞTU

Şeyma Subaşı’nın fotoğrafının altına çok sayıda benzeri yorum yapıldı. Öte yandan kullanıcılar Şeyma Subaşı’nın kızının geçtiğimiz hafta Perşembe günü okula başladığını unuttu. Çünkü birinci sınıfa başlayan öğrenciler geçen hafta okula başladılar. Şeyma Subaşı da okulun ilk gününde kızının yanında olmuş ve bir fotoğraf bile paylaşmıştı.

Şeyma Subaşı Yaptığı Paylaşımla Tepki Gördü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı