Şeyma Subaşı, Son Görüntüsüyle Korkuttu!

Özel hayatında çeşitli sıkıntılar yaşayan Şeyma Subaşı'nın paylaştığı son fotoğrafla bel inceltme olayını abarttığı görüldü.
Takip et
Şeyma Subaşı, Son Görüntüsüyle Korkuttu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Instagram hesabını aktif kullanan ve her fotoğrafı binlerce beğeni alan Şeyma Subaşı, fit görüntüsüyle dikkat çekiyor. Son günlerde İtalyan sevgilisi ile ayrıldığı yönünde haberler çıkan Subaşı’nın son paylaştığı fotoğrafta belinin inceliği hayranlarını korkuttu.

Kullandığı bir ifade nedeniyle tartışma yaratan son kitabıyla en çok satanlar sıralamasında ilk sıralara yerleşen Şeyma Subaşı, özel hayatıyla da sık sık magazin basınına konu oluyor. Uzun süredir yurt dışında tatil yapan Subaşı, çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşarak kendisini takip edenlerin beğenisine sunuyor. 3 milyon takipçisi olan Şeyma Subaşı’nın fotoğrafları, binlerce beğeni alıyor. Ancak son paylaştığı fotoğraftaki bir detay, Şeyma’nın hayranlarını korkuttu. Sürekli spor yapan ve formunu koruyan Subaşı’nın belinin bir hayli inceldiği dikkatlerden kaçmadı. Bazı takipçileri, “Biraz daha spor yaparsan belin kırılacak”, “Pantolon belinden düşecek” şeklinde yorumlar yaparak Şeyma Şeyma’yı uyardı.

AYRILIK DEDİKODULARI HAKKINDA SESSİZ

Öte yandan İtalyan sevgilisiyle ayrıldığı yönünde dedikodular çıkan Şeyma, konuyla ilgili yöneltilen sorular karşısında sessizliğini koruyor. Kendisine ait Instagram hesabından sevgilisiyle olan fotoğraflarını silmeyen Şeyma’nın zor bir süreçten geçen ilişkisiyle ilgili nasıl bir karar alacağı herkes tarafından merak ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.