adplus-dvertising

Şeyma Subaşı, Sevgilisi Guido Senia İle Barıştı

Bir süre önce birbirlerini Instagram'da takipten çıkan ve ayrıldıkları öğrenilen Şeyma Subaşı ile Guido Senia'nın barıştığı öğrenildi.
Takip et
Şeyma Subaşı, Sevgilisi Guido Senia İle Barıştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süre önce ayrıldıkları iddia edilen ve Instagram hesaplarından birbirlerini takipten çıkan Şeyma Subaşı ile Guido Senia birbirlerini tekrardan takip etmeye başladı. Instagram hesaplarından birlikte çekildikleri fotoğrafları kaldırmayan ünlü çift, tekrar birbirlerini takip etmeye başladı. Akıllara gelen ilk soru ise son zamanların en çok akıllara gelen “Popülarite için mi ayrılıp, barışıyorlar?” sorusunu getirdi.

Şeyma Subaşı, Sevgilisi Guido Senia İle Barıştı

ŞEYMA SUBAŞI İLE GUİDO SENİA BARIŞTI

İtalyan DJ Guido Senia ile bir süre önce aşk yaşadığı ortaya çıkan ve aşkını göz önünde yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, 1 hafta önce Guido Senia’yı Instagram’da takipten çıkmıştı. Guido Sneia’nın da takipten çıktığı Şeyma Subaşı, eski sevgilisi İtalyan DJ Guido Senia’yı tekrar takip etmeye başladı. Gudio Sneia’nın da Şeyma Subaşı’nı takip etmesi sonrası barışan çiftin, “Popülarite için mi ayrıldılar?” sorularına maruz kalması son dönemlerde yaşanan kısa süreli ayrılıklarla gündem yaratan ve sonrasında barışan ünlülerin yaşadığı sıkıntılı süreçlere benzeyecek gibi duruyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.