Şeyma Subaşı Sevgilisi Guido ile Ateşli Pozlarını Paylaştı

DJ Guido ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından sevgilisinin kalçasına tutunduğu bir fotoğrafı paylaştı.

Yaz aylarının neredeyse tamamını aşk yaşadığı Guido ile beraber geçiren Şeyma Subaşı, Ibiza’dan sıcak pozlarını paylaştı.

Şeyma Subaşı, bir aralar ayrılık aşamasına geldiği sevgilisi ile arasını düzelttikten sonra olay yaratan paylaşımlarına yeniden hız verdi. Kızı Melisa ile ilgilenmediği yönünde eleştiriler alan ancak ara ara İstanbul’a dönerek onunla birlikte çekilmiş video ve fotoğraflarını paylaşan Şeyma’nın sosyal medya hesabı hiç şüphesiz Gudio ile çekilmiş özel karelerle dolu.

YAZA VEDA FOTOĞRAFLARI

Her ne kadar geride bıraktığımız yaz mevsimi ikilinin ilişkisinde sürpriz bir gelişme ortaya çıkarmadıysa da, ikili bol bol eğlendi ve sosyal medya hesaplarından bunları paylaşmaktan geri durmadı.

Şeyma Subaşı Sevgilisi Guido ile Ateşli Pozlarını Paylaştı Şeyma Subaşı Sevgilisi Guido ile Ateşli Pozlarını Paylaştı Şeyma Subaşı Sevgilisi Guido ile Ateşli Pozlarını Paylaştı Şeyma Subaşı Sevgilisi Guido ile Ateşli Pozlarını Paylaştı Şeyma Subaşı Sevgilisi Guido ile Ateşli Pozlarını Paylaştı Şeyma Subaşı Sevgilisi Guido ile Ateşli Pozlarını Paylaştı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı