Şeyma Subaşı, sevgili değiştiriyor! Eski sevgilisi Guido ile görüştü…

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı’nın ilişkisinin bittiği iddialarından sonra ortaya yepyeni bir aşk dedikodusu atıldı. Şeyma Subaşı, eski sevgilisi Guido Senia’nın düzenlediği partiye katıldı. Bu buluşma eski sevgililerin tekrar barıştığı dedikodularını çıkardı.
Takip et
Şeyma Subaşı, sevgili değiştiriyor! Eski sevgilisi Guido ile görüştü…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldığı öne sürülen Şeyma Subaşı‘yla alakalı bomba bir dedikodu magazin kulislerinde konuşuluyor.

AYNI PARTİDELER

Subaşı’nın eski sevgilisi Guido Senia‘nın New York’ta düzenlediği partiye katılması dikkat çekti. Bir arkadaşlarının parti görüntüsüne yer verdiği videonun etiketine hem Subaşı’nın hem de Guido Senia’yı etiketlemesi ikilinin yan yana olduğunu ortaya çıkardı. Daha sonra videoyu ve etiketleri sayfasına taşıyan Subaşı’nın bu hareketi şaşırttı.

Şeyma Subaşı, sevgili değiştiriyor! Eski sevgilisi Guido ile görüştü…

ACABA BARIŞTILAR MI?

İtalyan DJ, Şeyma Subaşı’dan ayrıldıktan sonra isimi Melisa Döngel ile anılmıştı. Çiftin, New York’ta buluşması akıllara, “Acaba barıştılar mı?” sorusunu getirdi.

Şeyma Subaşı, sevgili değiştiriyor! Eski sevgilisi Guido ile görüştü…Şeyma Subaşı, sevgili değiştiriyor! Eski sevgilisi Guido ile görüştü…Şeyma Subaşı, sevgili değiştiriyor! Eski sevgilisi Guido ile görüştü…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.