Şeyma Subaşı: Sadece Şeyma Kitabını Ben Yazmadım

Magazin dünyasının en çok konuşulan ismi Şeyma Subaşı kendisi hakkında merak edilen her şeyi verdiği röportajda anlattı.

Türkiye’nin en çok konuşulan kadını Şeyma Subaşı hakkında merak edilen her şeyi Sanane  Cihanna isimli Youtube kanalında paylaştı. Şeyma Subaşı yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.


ŞEYMA SUBAŞI: YA SEVİLİYORUM YA NEFRET EDİLİYORUM

Şeyma Subaşı, “Ben ya çok seviliyorum ya çok nefret ediliyorum. Benim ortam yok. Bu hem avantaj hem dezavantaj. Ya çok şımarık geliyorum. Umursamaz geliyorum. Maneviyatı güçlü değilmiş gibi geliyorum. Ben başka insanların kültürüne, dinlerine çok açığım, merak ediyorum. Bunlar bile bizim insanımıza iyi gelmiyor. İstemiyorlar belkide. Bizim insanımızda şu var seni ben ünlü yaptım ona göre yaşayacaksın. Ben size göre yaşamayacağım. Benden daha saçma dans eden insanlarda var. Bilinir bir kişiyim tabii ki herkese karşı sorumluluklarım var. Ancak olay hadsizlik boyutuna geçiliyor. Yargılama, daha konuşma, köşe yazılarında yazma belli ki Şeyma o değil. Benle alakalı bir haber yok. İsmini söyleyince tıklanıyor. Bazen bakıyorum ne yapmışım diye haberin içine giriyorum olayda ben yokum. Başlık okuyoruz. İçerik okumak yok. Pizza ve soğan konusunda girin Pinterest’e birçok capsler var böyle.” dedi.

ŞEYMA SUBAŞI: BENİMLE DALGA GEÇİYORLAR

Gülse Birsel’in Jet Sosyete dizisinde Şeyma Subaşı’nın kitabının tiye alınması hakkında konuşan Şeyma Subaşı, “Avakado değilsin kimseyi mutlu edemezsin falan. Dalga geçiyorlar benimle. Çünkü Şeyma Subaşı ismini geçirmeyi, dalga geçmeyi, her yaptığıyla konuşmak tıklanıyor, izleniyor çünkü. Beni figür yaptılar. Oyuncak haline getirdiler. Peki Şeyma bunu takıyor mu?  Hayatımı etkileyecek olsa üzüleyim ama ben yine hayatıma devam ediyorum. Yine İbiza’ya gidiyorum. Hayatım en mutlu şekilde hayatım devam ediyor. Onlar beni etkilemiyor. Etkilendiğimi, oturup ağladığımı falan düşünüyorlar sanırım. ” dedi.

ŞEYMA SUBAŞI: ÇOK AĞLADIM

Hayatının belli bir döneminde çok ağladığını söyleyen Subaşı, “Öyle bir dönem geçirdim ki gece uykumdan ağlayarak uyandım. Kendimi açıklayarak ağlıyordum. Çok kötüydü.” dedi.

SADECE ŞEYMA’YI BEN YAZMADIM

Şeyma Subaşı kitabı hakkında da açıklamalarda bulundu. Şeyma Subaşı, “İkinci kitabı düşünmüyorum. Kitabı ben yazmadım. 3 ay boyunca 4-5 editör ile birlikte toplantılar yaptık. 4 yaşımdan itibaren hatırlıyorum hazır mısınız? diyerek anlattım hayatımı onlarda kitap haline getirdiler.” dedi


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı