Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisiyle plajda dudak dudağa öpüşerek poz verdi!

Sosyal medyada çok sayıda paylaşım yaptığı Bodrum tatilinin sonrasında Mısır’a giden Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi çifti öpüştükleri anları herkesle paylaştı.
Takip et
Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisiyle plajda dudak dudağa öpüşerek poz verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaşadığı renkli yaşamıyla magazin gündemin düşmeyen Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ülke ülke geziyor. Son olarak Bodrum ve İstanbul’da vakit geçiren çift şuanda de Mısır’a gitti.

Yaşamının her anını sosyal medyada paylaşan Subaşı evlilik hazırlıkları yaparken sevgilisinden ayrılmış ve sevgilisi kendisi hakkında enteresan iddialarda bulunmuştu. Şeyma Subaşı o günleri unuttu ve yüzüğünü tekrardan taktı.

A post shared by Seyma (@seymasubasi)

Şeyma Subaşı’nı sevgilisi önce kucağında havaya attı sonrasında ise yere indirdi ve öptü. Mısır’da sevgilisiyle plajda öpüştüğü anları paylaşan Subaşı paylaşımına da “Egosu olmayan arkadaşlarımızla yaşamımızın harika bir zamanını daha geçiriyoruz!” şeklinde konuştu.

Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisiyle plajda dudak dudağa öpüşerek poz verdi!

Şeyma Subaşı paylaşımının devamında ise “Birbirimizden hiçbir şey beklemeden kendi mutluluğumuzun yaratıcısıyız… ALLAH’ın bize bahşettiği bu harika yaşamı yaşamakla o kadar meşgulüz ki… Söylenecek çok şey var ama artık düşüncelerimi paylaşmamaya karar verdim… Bunları yalnızca kendime ve kimin gerçekten iyi niyetli olduğunu bildiğimiz kişilere saklamaya karar verdi” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.