adplus-dvertising

Şeyma Subaşı Mısır’da düğün yapmak için Türkiye’den ayrılıyor!

Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, YouTube kanala geri döndü! Şeyma Subaşı aşk yaşamıyla alakalı açıklamalarıyla gündem oldu.
Takip et
Şeyma Subaşı Mısır’da düğün yapmak için Türkiye’den ayrılıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı’nın eski eşi ve kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı, bir süredir Mısırlı milyarder Mohammed Elsaloussi ile aşk yaşıyor. Yaşamıyla ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Şeyma Subaşı Youtube’a dönüş yaptı.

Şeyma Subaşı, ortalama 14 dakika süren tek bir video ile aldığı radikal kararları açıkladı.

“YENİ BİR ŞİRKET KURUYORUM”

Yeni bir firma kurduğunu belirten Subaşı, bu firmada saçlarından ayak tırnaklarına kadar kullandığı bütün ürünlerin yer alacağını belirtti.

Öte Yandan bu şirketle kendi kullandığı mum, çakra yağı, kremler, spor giysileri gibi birçok ürünün de satışa sunulacağını söyleyen Subaşı, firmasının adını kurulduktan sonra açıklayacağını belirtti.

Şeyma Subaşı Mısır’da düğün yapmak için Türkiye’den ayrılıyor!Ibiza’da sevgilisi Mohammed Elsaloussi ile bocaladıkları bir dönem geçirdiklerini de itiraf eden Subaşı, esprili bir dille, “İlişkisi olan Ibiza’ya gitmesin” şeklinde konuştu.Şeyma Subaşı Mısır’da düğün yapmak için Türkiye’den ayrılıyor!31 yaşındaki Subaşı, ”Ibiza’nın bu şekilde bir enerjisi var. Es Vedra’nin olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla birlikte gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz hem iyi manada hem kötü manada. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz güçlü değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz” ifadelerini kullandı.

“BENİ AİLEMDEN İSTEDİ”

Şeyma Subaşı Mısır’da düğün yapmak için Türkiye’den ayrılıyor!Bodrum’da aile tatili yaptıklarını söyleyen Subaşı, anne ve babasının Mohammed Elsaloussi’yi çok sevdiğini ve iyi anlaştıklarını belirtti. ”İsteme oldu esasında. Mohammed Elsaloussi beni ailemden istedi” diyen Subaşı, Bodrum’da daha çok yakınlaştıklarını ifade etti.Şeyma Subaşı Mısır’da düğün yapmak için Türkiye’den ayrılıyor!Esprili bir dille, ”Herkes evlilik ne zaman diyerek soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün” diyen Subaşı, ”Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz?” diye evliliğe bu kadar mana yüklemenin mantıklı olmadığını ima etti. Düğün ile alakalı de açıklama yapan Subaşı, düğünü önce Ibiza’da yapmayı düşündüklerini fakat oldukça fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldıklarını belirtti.

“MISIR DÜĞÜNÜ OLABİLİR”

Şeyma Subaşı Mısır’da düğün yapmak için Türkiye’den ayrılıyor!Düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Subaşı, ”Mohammed Elsaloussi bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir yıl boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ şeklinde konuştu” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.