Şeyma Subaşı, Kızı Melisa ile Küvetten Fotoğraf Paylaştı

Son dönemlerde kitabıyla magazin haberlerine konu olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kızı Melisa ile fotoğraf paylaştı.
Şeyma Subaşı, Kızı Melisa ile Küvetten Fotoğraf Paylaştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı’dan aldığı nafaka ile dünyayı gezen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Subaşı, son olarak kızı Melisa ile küvetten fotoğraf paylaştı. Şeyma’nın paylaşımı 15 saatte 100 binin üzerinde beğeni aldı.

Acun Ilıcalı ile evliliğini noktaladıktan sonra yurt dışı gezilerine ağırlık veren Şeyma Subaşı, kızı Melisa’yı da yanına aldı. Kızıyla birlikte eğlenceli zamanlar geçiren Subaşı, sosyal medya hesabından bol bol fotoğraf paylaşarak bu anları ölümsüzleştiriyor. Son olarak kızıyla birlikte küvete giren Şeyma, çektirdiği fotoğrafı da takipçilerinin beğenisine sundu. Kısa sürede çok sayıda beğeni alan fotoğrafta, anne-kızın mutluluğu yüzlerine yansıdı.

KİTABININ TOPLATILACAĞI KONUŞULUYOR

Kendi adını taşıyan kitabıyla satış listelerinde ön sıralarda yer alan Şeyma Subaşı, kitaptaki bir ifade nedeniyle sıkıntı yaşamıştı. Kitabı toplatılacağı konuşulan Subaşı’nın hapis cezası alması bile gündeme gelmişti. Konuyla ilgili suskunluğunu koruyan Şeyma’nın ikinci bir kitap için hazırlık yaptığı öğrenildi. İkinci kitabın konusunun ne olacağı ise henüz bilinmiyor. Her fırsatta kendi ayakları üzerinde durmak istediğini belirten Şeyma’nın çıkardığı kitaptan önemli bir gelir elde ettiği öğrenildi.

  • melisa
  • şeyma subaşı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.