Şeyma Subaşı, Kan Kaybetmeye Devam Ediyor!

Acun’la boşandıktan sonra popüleritesini yitirmeye başlayan Şeyma Subaşı, en iyi bildiği iş olan sosyal medyada da gün geçtikçe kan kaybediyor.

Bir dönem magazin dünyasının en önemli figürlerinden biri olan Şeyma Subaşı’nın evlenmesi kadar boşanması da olay olmuştu. Uzun süre birliktelik yaşadığı ve bu birliktelikten bir kız çocuğu dünyaya getirdiği Acun Ilıcalı ile görkemli bir törenle dünyaevine giren Subaşı, ardından sürpriz bir kararla Ilıcalı’dan boşanmıştı.

SOSYAL MEDYADA YOKLARI OYNUYOR

Ilıcalı ile aşk yaşadığı dönemde magazin dünyasında adından en çok söz ettiren isimlerin başında gelen Şeyma Subaşı, yaptığı evlilik sonrası bu alanda adeta dünya yıldızlarıyla yarışır hale geldi. Ancak her hızlı çıkış gibi Şeyma Subaşı’nın çıkışı da Ilıcalı ile boşanmasının ardından yerini düşüşe bırakmaya başladı. Gözde olduğu dönemlerde sosyal medyadan yaptığı paylaşımları yüz binlerce takipçisi tarafından beğenilen Subaşı, şu sıralar takipçi sayısının fazlalılığına rağmen sosyal medyada yokları oynuyor.

KİTABI DA BEKLENEN İLGİYİ GÖRMEDİ

Attığı fotoğraflar ve paylaştığı videolar hem beğeni olarak hem de gösterim olarak önceki dönemlerinin çok ama çok gerisinde. Şimdilerde çıkardığı kitap ile ile yeniden gündeme gelmeye çalışan Subaşı’nın beklenen ilgiyi gördüğü söylenemez.

Subaşı’nın bu düşüşü bir dönem Caner Erkin ile evli olan, boşandıktan sonra esamesi anılmayan Asena Atalay’ı akıllara getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı