Şeyma Subaşı, Hapsi Boylayabilir

Büyük ses getiren kitabında Şeyma Subaşı’nın kadınlara yanlış bir öneride bulunduğu ortaya çıktı. Subaşı, bu hatası yüzünden ceza alabilir.

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra kendi ayakları üzerinde durmak için çabalayan Şeyma Subaşı, çıkardığı kitap ile ses getirdi. Kısa sürede satış listelerinde üst sıraları zorlayan kitapta yer alan bir ifade, Şeyma Subaşı’nın canını sıkacağa benziyor. Kitabın bir bölümünde makyajın incelikleri hakkında kadınlara çeşitli önerilerde bulunan Subaşı’nın yanlış bilgi verdiği ve ceza alabileceği konuşuluyor. Şeyma cephesi ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Acun’la evli olduğu dönemde magazin basınında en çok haber olan isimlerin başında gelen Şeyma Subaşı, evliliğini noktaladıktan sonra kendine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye çalışmıştı. Bunda da pek başarılı olduğu söylenemeyen Subaşı, adını taşıyan bir kitap yazarak farklı bir mecraya atıldı. Kısa sürede elde edilen satış rakamları Şeyma’yı sevindirse de kitabındaki bir ifade yüzünden başı belaya girebilir. Kitabında kadınlara cilt bakımı ve makyaj konusunda önerilerde bulunan Şeyma’nın “Hidrolik asit” tavsiyesi işin uzmanları tarafından “Skandal” olarak nitelendirildi.

SEDA SAYAN ÇOK SERT ÇIKTI

Kitaptaki öneri için bir açıklamada Acun’un O Ses Türkiye jürisinde yer alan Seda Sayan’dan geldi. Şeyma’nın bu yanlış yönlendirmeden dolayı ceza alabileceğini savunan Kadırgalı, kitabın toplatılması gerektiğini savundu. Seda Sayan kitaptaki “Hidrolik asit” ifadesi yerine “Hyalüronik asit” ifadesinin kullanılması gerektiğini belirtti. Kitapla ilgili tartışmaların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı