Şeyma Subaşı, Cesur Paylaşımıyla Acun’a Nispet Yaptı

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Subaşı’nın paylaşımı, Acun’a nispet yaptığı şeklinde yorumlandı.

Sürpriz bir kararla Acun Ilıcalı ile olan evliliğini noktalayan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından cesur paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Subaşı, son olarak cesur bacak pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Subaşı’nın paylaşımı yaklaşık 16 saatte 100 binin üzerinde beğeni aldı.

Üç milyondan fazla takipçisi ile sosyal medyada hatırı sayılır bir kitleyi elinde tutan Şeyma Subaşı, son paylaşımıyla yürek hoplattı. Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde paylaşımlarında ince eleyip sık dokuyan Şeyma, boşandıktan sonra kurallarını yıktı. Daha önce sevgilisi ile sarmaş dalaş fotoğraflar paylaş Şeyma, son olarak cesur bacak dekolteli bir pozunu paylaştı. Kısa sürede 100 binden fazla beğeni alan fotoğraf, Şeyma Subaşı’nın takipçilerini de ikiye böldü. Bazı takipçileri Şeyma’ya destek verirken, bazıları da bu pozu verdiği için Şeyma’yı sert bir dille eleştirdi.

ACUN YASAK KOYMUŞTU

Şeyma Subaşı, Acun’la evli olduğu dönemde verdiği bir röportajda çarpıcı ifadeler kullanmıştı, Subaşı, “Acun, ne giydiğine karışır mı?” şeklindeki bir soruya “Evet” yanıtını vermişti. Acun’un kendisine mini etek yasağı koyduğunu ve bu yüzden sürekli şort giymek zorunda olduğunu belirten Subaşı’nın dünkü pozu, “Acun’a nispet mi yaptı?” sorusunu da akıllara getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı