Şeyma Subaşı, Bayrağın Üzerine Basarak Fotoğraf Çektirdi!

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan hemen sonra kendisine yeni bir sevgili bulan Şeyma Subaşı sosyal medyada paylaştığı her fotoğrafla olay oluyor. Subaşı bu defa öyle bir fotoğraf paylaştı ki adeta yorum yağmuruna tutuldu.

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra İtalyan asıllı sevgilisi DJ Guido Senia ile boy boy fotoğrafları görüntülenen Subaşı’nın bu kez fotoğrafı İngiltere’den geldi. Aşkını sosyal medyada paylaşmaktan çekinmeyen Subaşı’nın sevgilisiyle birlikte İngiliz bayrağı üzerinde çektirdiği fotoğraf sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

ŞEYMA SUBAŞI YORUM REKORU KIRIYOR

Geçtiğimiz günlerde küçük kızının okuldaki ilk gününde yanında olmayan Subaşı takipçilerinden tepki almıştı. Ancak tepkilere çok aldırış etmeyen Şeyma Subaşı birde cevap vererek “Ya bir git” ifadelerini kullandı. Özelikle İnstagram hesabını son derece aktif olarak kullanan Subaşı’nın her paylaşımı çok konuşuluyor.

Şeyma Subaşı, Bayrağın Üzerine Basarak Fotoğraf Çektirdi!

Devasa İngiliz bayrağı üzerinde aşkıyla birlikte çektirdiği fotoğrafın altına “Zafer bir seçenek değil” notunu düşen Subaşı’ya takipçileri “Biz bayrağı göklerde taşırız, onlar bayrağın üstünde gezer” yorumunu yaptı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı