Seyit Torun’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Mobbing Suçlaması

Seyit Torun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul ve Ankara gibi yönetemediği yerler için mobbing uyguladığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, İstanbul ve Ankara büyükşehir belediyeleri hususundaki son açıklamalarına CHP’nin yerel yönetim politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’dan cevap geldi.


Torun, “Erdoğan arzu ediyor ki oraları da ben idare edeyim. Kendi yönetemediği yerlere ya mobbing uyguluyor ya kayyum atıyor” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Tarafsız Haber Ajansı’ndan Mehtap Gökdemir’e açıklamalar yaptı. Torun’un açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“HEPSİNİ CUMHURBAŞKANLIĞI’NA BAĞLASIN”

Bütünüyle belediyelerimizi başarısız gösterme çabası. Cumhurbaşkanlığı makamında bulunan bir kişiye yakışmıyor. Bu şekilde belediyelerle uğraşmak, arsa ile uğraşmak, arazi ile uğraşmak yakışık almıyor. Erdoğan, eğer belediyeleri de idare etmek istiyorsa tamamını kaldırsın ortalıktan, hepsini Cumhurbaşkanlığı’ne bağlasın fakat bunlar seçilmiş kişiler. Bunlar milletin iradesiyle vazifeye atanmış insanlar.

“ERDOĞAN MOBBING UYGULUYOR”

Bütçeleri ayrı, hizmetleri yasa ile kanuni sorumlulukları belli fakat şimdi Erdoğan arzu ediyor ki oraları da ben idare edeyim, oralarda da kendi yönetemediği yerlere de mobbing uyguluyor ya kayyum atıyor, ya da mobbing uyguluyor, bunu kabul etmemiz mümkün değil.”


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı