adplus-dvertising

Seyhan Soylu, Serpil Çakmaklı’nın Nihat Doğan’dan çocuk aldırdığını söyledi!

“Al Sana Haber”de Seyhan Soylu, türkücü Nihat Doğan için bir dönem Serpil Çakmaklı ile Banu Alkan’ın birbirine girdiğini öne sürmüştü. Soylu şuanda de “Serpil Çakmaklı Nihat Doğan’dan çocuk aldırdı” açıklamasında bulundu.
Takip et
Seyhan Soylu, Serpil Çakmaklı’nın Nihat Doğan’dan çocuk aldırdığını söyledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Al Sana Haber programında yaşananlar gündemden düşmüyor. Son olarak Seyhan Soylu, türkücü Nihat Doğan için bir dönem Serpil Çakmaklı ile Banu Alkan’ın kavga ettiğini açıklamıştı. İddiaya göre Nihat Doğn 17 yaşındayken Çakmaklı ile tutkulu bir aşk yaşamıştı. Bu konu yayında tekrardan açıldı.

Nihat Doğan Seyhan Soylu’ya “Senin Ece Ronay ile düet yapacağını işittim. Yahu sen artık çok meşhur bir moderatör oldun; Uğur Dündar, Ahmet Hakan şarkı söyler mi? Senin ne işin var? Başarılı olduğun işlere bak, bırak şarkıcılık bizim işimiz. Hem hangi sesle düet yapacaksın?‘’ diye dalga geçti.

Seyhan Soylu ise bu yoruma kızınca Nihat Doğan’a ^”Bak gene kaşınıyorsun. Serpil Çakmaklı aşkını nasıl patlattıysam. Neden ayrıldığını söylerim” şeklinde konuştu. Nihat Doğan bu sözleri işitince yerinden fırladı ve ne yapacağını şaşırdı.

“SERPİL ÇAKMAKLI’YI KANDIRDI”

Seyhan Soylu açıklamasına devam ederek şu iddiada bulundu: “Serpil Çakmalı ile Banu Alkan’ın Nihat Doğan için kavga ettiği senelerde henüz Nihat Doğan o zamanlarda 17 yaşındaydı. O senelerde çok çapkındı. Kadınlar onun 17 yaşında olduğunu bilirse yüzüne bakmazlar diyerek, sahte kimlikle dolaşırdı. 26 yaşındayım diyerek kadını kandırdı. O tarihte Nihat reşit yaşta olmadığı için oyuncu Serpil Çakmaklı 2 aylık hamileyken çocuk aldırdı.

O tarihlerde de Serpil Çakmaklı büyük star ve bir içim su, Serpil Nihat’a sormuş, tabii ki Nihat kadını 26 yaşındayım diyerek kandırmış, sahte kimlik göstermiş kadında ne bilsin bunun fırlama kurnaz olduğunu, öğrenince çocuğu aldırıp hemen ayrıldı” açıklamasını yaptı.

Nihat doğan ne yapacağını bilemeyerek konuyu değiştirmeye çalıştı ve “Beni rezil ettin yeter” diye Soylu’nun ağzını kapattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.