Şeyda Nur Karaoğlu Cumhurbaşkanı Danışmanı Oldu

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre Şeyda Nur Karaoğlu Cumhurbaşkanı Danışmanı olarak atandı.

Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile alakalı atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.


ŞEYDAN NUR KARAOĞLU ATANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararları uyarınca, Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Şeyda Nur Karaoğlu getirildi.

Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu üyeliklerine İbrahim Acarlı (Yargıtay), Ahmet Hüsrev Vural (Danıştay), Prof. Dr. Mahmut Koca (Ceza Hukuku), Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar (İdare Hukuku), Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu (Anayasa Hukuku), Av. Ünsal Toker (Türkiye Barolar Birliği), İsmail Kurul (Devlet Denetleme Kurulu Üyesi), Hayrettin Kurt (Hazine ve Maliye Bakanlığı Başhukuk Müşaviri ve Muhakemat Genel Müdürü) ve Hakan Öztatar (Adalet Bakanlığı) atandı.

BİR ÇOK KURUMA ATAMA YAPILDI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda açık olan iş müfettişliğine, gerçekleştirilen yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcısı Rahman Gülay’ın ataması gerçekleştirildi.

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı (UNESCO) nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Ahmet Altay Cengizer merkeze atandı. Dışişleri Bakanlığı’nda açık olan Dış Politika Danışma Kurulu üyeliklerine Mehmet Ferden Çarıkçı ve Aydan Yamancan’ın atamaları yapıldı.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı