Şevval Şahin ve Demet Akalın güzellik kavgasına tutuştu!

Şevval Şahin'i 2021 Kainat Güzeli Andrea Meza ile kıyaslayarak "Andrea afet, diğerine güzel demeye" ifadelerini kullanan Akalın, Şevval Şahin'i kızdırdı.
Takip et
Şevval Şahin ve Demet Akalın güzellik kavgasına tutuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’de koronavirüs salgını sebebiyle iptal edilen Kainat Güzellik Yarışmasında tacın yeni sahibi belli oldu. Yazılım mühendisi Andrea Meza, 2021’in kainat güzeli seçildi. Kararın açıklamasının sonrasında sosyal medyada 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile Andrea Meza’nın güzelliği kıyaslanmaya başladı. Demet Akalın‘ın yorumu ise Şahin’i kızdırdı.

DEMET, ŞEVVAL’İ GÜZEL BULMADI

Instagram’da Şahin ve Meza’nın güzellik manasında kıyaslandığı bir paylaşıma yanıt veren Demet Akalın, “Andrea afet. Diğerine güzel demeye” şeklinde konuştu. Akalın’ın kendisi ile ilgili yaptığı yorumu gören Şevval Şahin ise hem yapılan ankete hem de şarkıcıya tepki gösterdi.

Şevval Şahin ve Demet Akalın güzellik kavgasına tutuştu!

“SENİ İZLEYEN ÇOK GENÇ KIZ VAR, YAZIK”

Sert bir dille yanıt veren Şevval Şahin, şu ifadeleri kullandı: “Sene olmuş 2021 siz hala kadın kıyaslıyorsunuz. Andrea çok güzel ve keşke onun birinciliğinin haberini yapsaydınız bu şekilde boş bir haber olmasaydı. Neticede ikimiz de çok ayrı insanlarız ayrı yarışmalarda yer aldık. ‘Balık etli mi, sıfır beden mi güzel?’ Siz şaka mısınız? Gerçekten 20 sene geriden geliyorsunuz. Demet Akalın umarım bir gün kendinle barışık olursun ve kendini geliştirirsin. Seni izleyen çok genç kız var, yazık.”

Şevval Şahin ve Demet Akalın güzellik kavgasına tutuştu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.