adplus-dvertising

Sevilay Yılman: Siz İnsansanız Ben Değilim

Neslican'ın hayatını kaybetmesi sonrası hakkında 'çıplaklık' gibi yorumlar yapılmasına yönelik bir yazı kaleme alan Sevilay Yılman, bu söylemleri eleştirdi.
Takip et
Sevilay Yılman: Siz İnsansanız Ben Değilim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Habertürk yazarlarından olan Sevilay Yılman, “Siz insansanız ben değilim!” başlıklı yazısında Neslican’ın, başına gelenleri büyük bir olgunluk ile karşıladığını ve verdiği mücadele ile adını üniversitelerde okutulacak ders kitaplarına yazdırdığını belirtti.

Kendisinin de herkes gibi üzüldüğünü söyleyen gazeteci Yılman, üzüntüsünün kendini insan sananların Neslican’ın kaybının ardından yaptığı paylaşımlar sonrası iki katına çıktığını ifade etti.

“BUNLAR MÜSLÜMANSA BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM!”

Twitter üzerinden Neslican için “Neslican Tay ölmüş. Herkes cennete kavuştu diyor. Orasını Allah bilir. Yalnız bu çıplaklıkla biraz zor…” ifadelerinin yer aldığı paylaşıma yazısında veren Yılman, kahrolduğunu belirtti ve buna benzer yorumları gördükten sonra kendisine, “Bunlar insansa ben insan değilim… Bunlar Müslümansa ben Müslüman değilim!” dediğini ifade etti. Yazısının sonunda ise hepimizin olduğun gibi sadece yazıklar olsun diyebildi…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.