Sevgilisiyle Kampa Giden Genç Kız, Çadırda Kabusu Yaşadı

Kendisine sürekli şiddet uygulayan sevgilisine ayrılmak istediğini söyleyen genç kız, kamp çadırının içerisinde dehşeti yaşadı.

Her gün gelen kadına şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. 22 yaşındaki Tuğçe Aras isimli genç kız, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisinden şiddet görmeye başlayınca ayrılmaya karar verdi. Bu kararını erkek arkadaşına gittikleri kampta söyleyen Tuğçe, gördüğü tepki karşısında neye uğradığını şaşırdı. Bu talep karşısında sinirlenen sevgilisi, tüfeğine davranarak ateş etti. Tüfekten çıkan saçmalar, genç kızın yüzünü parçaladı.


İzmir’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Tuğçe Aras isimli genç kız, şiddet gördüğü gerekçesiyle bir süredir aşk yaşadığı 45 yaşındaki sevgilisinden ayrılmak istedi. Bu talebini birlikte gittikleri kampta ileten erkek arkadaşına ileten Tuğçe, gördüğü muamele karşısında nete uğradığını şaşırdı. Öfkeden deliye dönen 45 yaşındaki A.A., yanında getirdiği tüfekle Tuğçe’ye ateş etti. Bu esnada tüfekten çıkan saçmalar genç kızın yüzüne parçaladı.

ZORLA NİKAH MASASINA OTURTTU

O günden sonra A.A., tehdit ve baskılarla hayatını kararttığı Tuğçe ile evlendi. Saçmaların isabet etmesi sonrası yüzünün bir bölümünü hissetmeyen genç kız, gördüğü şiddete daha fazla dayanamayarak boşanma davası açtı. Hukuk mücadelesi veren genç kızla ilgili son sözü hakim söyleyecek.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı