adplus-dvertising

Sevgilisini darp etmekle suçlanan Ozan Güven, ilk defa görüntülendi!

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı için yargılanan meşhur oyuncu Ozan Güven, aylar sonra İstanbul’da bir davet çıkışı görüntülendi. 9 Haziran’da yenide hakim karşısına çıkacağını belirten Güven, Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri hakkında da “Her zaman en iyisini yapıyor” şeklinde konuştu. Oyuncunun kilo kaybetmesi ve sakallarını kesmesi de gözlerden kaçmadı.
Takip et
Sevgilisini darp etmekle suçlanan Ozan Güven, ilk defa görüntülendi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz‘a şiddet uyguladığı iddiası sonrası hakkında ‘hakaret’, ‘kasten yaralama’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçlarından 3 sene 9 aydan 13 sene 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlan Ozan Güven, uzun bir süredir gözlerden uzak yaşıyor. Önceki gün bir davet çıkışı görüntülenen oyuncu, hem dava sürecinden hem de Cem Yılmaz’ın yeni dizisi hakkında konuştu.

9 HAZİRAN’DA HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

Eski sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle aylarca gündemden düşmeyen Ozan Güven, dava süreci için “Mahkeme süreci devam ediyor. 9 Haziran 2022’de mahkememiz var” şeklinde konuştu. Bir ara yediği içtiği ayrı gitmeyen Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanan ‘Erşan Kuneri’ isimli dizisine övgüler yağdıran Ozan Güven, “Her zaman en iyisini yapıyor, saygı işitmek gerekir” şeklinde konuştu.

Öte yandan zayıfladığı görülen oyuncunun sakalsız hali de dikkat çekti.

Sevgilisini darp etmekle suçlanan Ozan Güven, ilk defa görüntülendi!

OZAN GÜVEN-DENİZ BULUTSUZ OLAYINDA NE OLDU?

Meydana Gelen şiddet olayıyla alakalı Deniz Bulutsuz‘un şikayeti üstüne Ozan Güven hakkında, Ozan Güven’in şikayeti üstüne de Deniz Bulutsuz hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılmıştı. Ozan Güven aleyhine yürütülen soruşturma sonunda hazırlanan iddianamede, Güven’in, “hakaret, cebir, tehdit yahut hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve kasten yaralama” suçlarından 13 sene 6 aya kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.

Deniz Bulutsuz aleyhine yürütülen soruşturma sonunda hazırlanan iddianamede ise Bulutsuz’un, “basit yaralama” suçundan 4 aydan 1 seneye kadar hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor. İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi, her iki iddianameyi birleştirerek, iki tarafın da müşteki-sanık olarak yargılanmasına karar vermişti.

Sevgilisini darp etmekle suçlanan Ozan Güven, ilk defa görüntülendi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.