Sevgilisini başından vurup öldüren adam pişman oldu, çıkarmak için kepçe çağırdı!

Kemal K. ilişki yaşadığı Yeter Yılmaz’ı başından silahla vurarak öldürdü. Talihsiz kadını açtığı çukura gömen zanlı pişman olunca kiraladığı iş makinesiyle cesedi çıkarmak istedi. Olay kepçe operatörünün ihbarı ile ortaya çıktı.
Takip et
Sevgilisini başından vurup öldüren adam pişman oldu, çıkarmak için kepçe çağırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cinayet geçen salı günü Yeniçiftlik Mahallesi’nde yaşandı. İlçede çiftçilik yapan evli ve 2 çocuk babası Kemal K., eşinden boşanmış Yeter Yılmaz ile beraber olmaya başladı. Çarşamba günü Kemal K., buluştuğu Yeter Yılmaz’ı aracına alarak ilçe dışındaki bir tarlaya götürdü. İkili arasında henüz tespit edilemeyen sebeple çıkan münakaşa esnasında Kemal K., Yılmaz’ı başına tabanca ile ateş ederek öldürdü. Kemal K. öldürdüğü kadını aracında bulunan bir kürekle tarlada bulduğu bir çukura gömerek olay yerinden ayrıldı. Kemal K., kadını öldürdüğü tabancayı da bir gün sonra Türkmenli Göleti’ne attı.

ÇUKURU KAPATMAK İÇİN İŞ MAKİNESİ KİRALADI

Kemal K. daha sonra çukuru tamamen kapatmak için oğlu Ali K.’ye bir kepçeye ihtiyacı bulunduğunu belirterek yardımcı olmasını istedi. Ali K. de babasını ilçede iş makinesi bulunan Ö.Ş.’ye götürdü. Kemal K., makine operatörü Ö.Ş.’ye “Defineciler tarlama zarar verdi, çukur açmışlar. Bunu düzeltmek istiyorum” diye 200 lira karşılığında anlaştı. Kemal K. iş makinesini tarlaya götürerek çukurun üstünün tamamen kapattırdı.

‘KADININ CESEDİNİ ÇIKARALIM’

Kemal K. perşembe günü de kiraladığı iş makinesi operatörü Ö.Ş.’ye giderek, “Geçen gün kapattığımız çukurda bir kadın cesedi var. Onu çukurdan çıkarmamız gerekir. İş makinesini alıp gel” diye 5 bin lira para verdi. Anlatılanlar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Ö.Ş. parayı aldıktan sonra “Sen git, ben iş makinesini alıp tarlaya geliyorum” diye Kemal K.’ yı tarlaya gönderdikten hemen sonra İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek vaziyeti anlattı.

Jandarma ekipleri gittiği tarlada açtığı çukurda Yeter Yılmaz’ın cansız bedenini buldu. Jandarma, cinayetle alakalı Kemal K., oğlu Ali K. ile iş makinesi operatörü Ö.Ş.’yi gözaltına aldı. 3 şüpheli jandarmadaki ifadelerinin sonrasında sıkı güvenlik tedbirleri altında adliyeye sevk edildi.

ZANLI TUTUKLANDI, 2 KİŞİ SERBEST

Yeter Yılmaz’ı tabanca ile vurarak öldürdükten sonra tarlada çukura gömen Kemal K., tutuklandı. Kemal K. ile beraber mahkemeye çıkarılan oğlu Ali K. ile iş makinesi operatörü Ö.Ş. ise serbest bırakıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.