adplus-dvertising

Sevgilisine Öldürttüğü Kocasının 13 Yıl Maaşını Çekti!

Adana'da, Fitnat Vural isimli kadın 2006 yılında sevgilisi Serdar T. ile iş birliği yaparak eşi İbrahim Vural'ı öldürttü. İbrahim Vural'ı bıçaklayarak öldüren Serdar T. cesedi yakarak yok etti. 13 yıl boyunca sevgilisine öldürttüğü eşinin maaşını çeken Fitnat Vural'ın planı ortaya çıktı.
Takip et
Sevgilisine Öldürttüğü Kocasının 13 Yıl Maaşını Çekti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adana’da, Fitnat Vural isimli kadın 2006 yılında sevgilisi Serdar T. ile iş birliği yaparak eşi İbrahim Vural’ı öldürttü. İbrahim Vural’ı bıçaklayarak öldüren Serdar T. cesedi yakarak yok etti. 13 yıl boyunca sevgilisine öldürttüğü eşinin maaşını çeken Fitnat Vural’ın planı ortaya çıktı. İbrahim Vural’ın kayıp olduğunu ve 2009- 2010 yıllarında kendisini aradığını söyleyen kadının, 13 yıl boyunca Vural’ın emekli maaşını çekip eğlence hayatında yediği ortaya çıktı.

Sevgilisine Öldürttüğü Kocasının 13 Yıl Maaşını Çekti!

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Hadırlı Mahallesi’nde 5 ekim 2006’da meydana gelen olayda iddialara göre, Fitnat Vural’ın kız kardeşi, ablasını bir gece kulübünde Serdar T. ile tanıştırdı. Eşinin şehir dışında olmasını fırsat bilen Fitnat Vural ve Serdar T. sık sık birlikte olmaya başladı. Bir süre sonra şehir dışından eve gelen İbrahim Vural, eşinin gece dışarı çıkmasından şüphelenerek Fitnat Vural’ı takibe aldı. Eşini Serdar T. ile yakalayınca tartışma çıktı. Eve gelen İbrahim Vural eşini döverek, “Beni bu adamlamı aldatıyorsun, ikiniz de içki kokuyorsunuz” dedi. Bunun üzerine Fitnat Vural, Serdar T.’yi arayıp, “Gel beni al, bu adam artık bizim rahat rahat dolaşmamıza izin vermez. Sen bunu öldür” dedi.

‘GÖMELİM Mİ, YAKALIM MI?’

Sevgilisiyle Fitnat Vural bir otel odasında buluşarak İbrahim Vural’ı öldürmenin planlarını yaptı. Eve giren Serdar T., İbrahim Vural’ı bıçakladı ve öldürdü. Bu cinayet işlenirken İbrahim Vural’ın 2 çocuğunun evde uyuduğu belirtildi. İbrahim Vural’ı öldürdükten sonra poşet ve çarşafa saran zanlılar, daha sonra  cesedi otomobilin arka koltuğuna koydu. Bu sırada Fitnat Vural, Bu cesedi yakalım” dedi. Serdar T., “Hayır yakarsak, çok koku ve duman çıkar. Bizi hemen yakalarlar, bence gömelim” dedi. Sonunda cesedi yakmaya karar verdiler. Akaryakıt istasyonundan benzin aldılar ve çöplükte Fitnat Vural eşinin cesedini yaktı. Ceseti çöp toplayıcısı buldu ve jandarmaya haber verdi. Ancak kimlik çıkmadığı ve tespit edilemediği için faili meçhul olduğu kayıtlara geçildi.

Sevgilisine Öldürttüğü Kocasının 13 Yıl Maaşını Çekti!

13 YILLIK PLANI, ‘DNA’ TESTİ BOZDU

Cinayetin ardından Fitnat Vural ve sevgilisi Serdar T. yakalanmamak için plan kurdu. Eşi İbrahim Vural’ın Kayseri’de iş bağlantısını olduğunu söyleyen Fitnat Vural kayıp başvurusunda bulunacağını söyledi. Fitnat Vural Serdar T.’nin Kayseri’ye gitmesini ve oradan kendisini ankesörlü bir telefondan aramasını istedi. Serdar T.’nin Kayseri’den araması üzerine şüpheli kadın, 12 Ekim 2006’da Kayseri polisine giderek, eşinin kendisini aradığını, eve gelmediğini ve kayıp olduğunu başvurusunu yaptı. Polis araştırmaları sonucu İbrahim Vural’ın izine rastlamadı. Bu sırada Fitnat Vural, 2009 ve 2010 yılında tekrar polise giderek, eşinin kendisini aradığını başka bir kadınla yaşamaya başladığını söyledi. Kayseri polisi, İbrahim Vural’ın ikamet adresinin Adana’da olduğunu söylerek, dosyayı Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne devretti.

Sevgilisine Öldürttüğü Kocasının 13 Yıl Maaşını Çekti!

Bunun üzerine Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, özel ekip kurulması talimatını verdi. Cinayet Büro Amirliği polisleri de, İbrahim Vural’ın yakınlarını mercek altına alarak aynı zamanda 2006 yılında öldürülen kişileri incelemeye aldı. Jandarma bölgesinde yanmış halde bulunan isimsiz bir cesedin kimsesizler mezarlığına defnedildiğini öğrenen polis, İbrahim Vural’ın annesinden ‘DNA’ örneği aldı. Mezarın açılması sonucu cesedin İbrahim Vural’a ait olduğu saptandı. Ekipler, bunun üzerine İbrahim Vural’ın eşinin geriye dönük cep telefonu kayıtlarını inceledi. Aynı zamanda Fitnat Vural’ın Serdar T. ile ilişkisi olduğu da saptandı. İbrahim Vural’ın 5 Mayıs’ta öldürüldüğünden emin olan polisler, eşi Fithat Vural’ın 2009 ve 2010 yılında telefonda görüştüğüne yönelik başvuruları olduğunu da öğrendi. Fitnat Vural’ın yalan söylediğini anlayan polisler, şüpheli kadını gözaltına aldı.

Sevgilisine Öldürttüğü Kocasının 13 Yıl Maaşını Çekti!

MAAŞINI BARLARDA HARCADI

Sorgusunda cinayeti itiraf eden kadının, olayı 4 yıl önce ayrıldığı erkek arkadaşı Serdar T. ile birlikte işlediklerini iddia etti. Fitnat Vural’ın öldürttüğü kocasının emekli maaşını 13 yıl boyunca barlarda harcadığı öğrenildi. Polis tarafından yakalanan 2 çocuk babası Serdar T.’nin ayrıca Fitnat Vural’dan olaydan sonra sürekli para istediği de öğrenildi.

Emniyette sorguları tamamlanan Serdar T. ve Fitnat Vural, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.