Sevgilisi Tarafından Boğazı Kesilen Tuba Korkmaz Sessizliğini Bozdu

Emine Bulut cinayetinin ardından, eşi tarafından boğazından bıçaklanan Tuba Korkmaz, ilk kez konuştu. Korkmaz, ”Kesilen boğazın hissini biliyorum” dedi.

Eskişehir’de 3 yıl önce birlikte olduğu eski sevgilisi tarafından boğazından bıçaklanan Tuba Korkmaz, Emine Bulut cinayetinin ardından, sosyal medyadan bir mesaj yayınladı.

Oyuncu Şeyma Korkmaz’ın ablası olan Tuba Korkmaz, 3 yıl önce Kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan 14 yıl hapis cezası alan ve hiçbir ceza indirimi uygulanmayan eski erkek arkadaşı Fatih S. tarafından 17 Haziran 2016 tarihinde falçata ile boğazından 5 kez bıçaklanmıştı.

Sevgilisi Tarafından Boğazı Kesilen Tuba Korkmaz Sessizliğini Bozdu

”KESİLEN BOĞAZIN HİSSİNİ BİLİYORUM”

Emine Bulut gibi boğazından 5 kez bıçaklanan Korkmaz, yaşadıklarını şöyle anlattı, “Kesilen boğazın hissini biliyorum ben… ve ‘ölmek istememe’yi… O an değil, belki iki gün sonra yutamadığın bir su damlasında boğularak ölmek, ama o an o adamın elinden değil… Ben şanslı mıydım? Kızım şanslı mıydı? Bilmiyorum ama fotoğrafımdan da gördüğünüz gibi zaferle çıktım o andan”.

”VİDEOMU ÇEKMEK YERİNE AMBULANSI ARAMASALARDI ŞİMDİ YOKTUM”

“Beni gördüğünde videomu çekmek yerine ambulansı arayan o kadın olmasaydı yoktum belki şimdi. Bugün bi kez daha teşekkür ettim ona.. Ve ben Tuba Korkmaz, üç yıl önce ayrıldığı erkek arkadaşımın beş falçata darbesinden kıl payı kurtularak hayatta kaldım ve hala korkusuyla yaşamaya devam ediyorum. Kadınların korkusuzca yaşayabilecekleri bir yer için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım!”

Sevgilisi Tarafından Boğazı Kesilen Tuba Korkmaz Sessizliğini Bozdu
Oyuncu Şeyma Korkmaz, ablasının boğazını kesen zanlıyı görünce öfkesini kontrol edememişti

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı