Sevgililer Günü’nde sevgini paylaş

Türk tasarım markası MON REVE, yeni sezon koleksiyonu Fundamentals 2021’den çok özel parçalarla bu yıl Sevgililer Günü’nü #sevginotları hashtag’i ile karşılıyor
Takip et
Sevgililer Günü’nde sevgini paylaş
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MON REVE’in her bir parçası el işçiliği ile üretilen benzersiz tasarımları ile sevdiğinize aşkınızı yeniden ilan edebilirsiniz.

MON REVE’in yaratıcısı Betina Demişulam tarafından tasarlanmış, her bir parçası el işçiliği ile üretilen, sevdikleriniz için anlamlı birer hediye olacak MON REVE Sevgililer Günü tasarımları bileklik, bilezik, küpe, kolye, charm ve anahtarlık modellerinden oluşuyor.

MON REVE’in içerisine sevgi sözcükleri veya resim eklenebilen madalyon kolyeleri Eclectic Fire ve Pretty Fire, dijitalleşmenin romantizmi öldürmediğine inananlara hitap ediyor. Pek çok farklı rengi ile doğal taş kullanılarak hazırlanmış kalp figürlü Fire küpeler, aşkı sembolize eden Eros Love Kolye ve Dream yüzük setleri MON REVE Sevgililer Günü tasarımları arasındaki heyecan veren tercihler olarak öne çıkıyor. Yenilik olarak bu sezon dikkat çeken MON REVE ayakkabı charmları ise nazar boncuklu, yıldız ve kalp figürleri ile değişik hediyelerden hoşlananlara sesleniyor.

Sevgililer Günü yaklaşırken MON REVE’in birbirinden şık ve anlamlı tasarımları ile sevginizi paylaşabilir, hediyenize ekleyeceğiniz özel #sevginotları ile aşkınızı gösterebilirsiniz.

Kaynak: Hibya Ajans

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.