Sevdiği Gencin Ailesine Yaranmak İçin Çete Lideri Olmuş!

İstanbul'da yakalanan genç kadının anlattıkları polisi şaşkına çevirdi. Varlıklı bir ailenin kızı olan Yaren, hırsız olan sevgilisinin ailesine yaranmak için bu yolu seçmiş.
Sevdiği Gencin Ailesine Yaranmak İçin Çete Lideri Olmuş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da yapılan operasyon ile yakalanan hırsızlık çetesi lideri Yaren Ç. gözaltına alındı. Küçük çocuklara, cami avlularına gelen turistlerin çantalarını çaldırdığı tespit edilen 22 yaşındaki kadının hayat hikayesi ise film senaryolarını aratmıyor.

Bursa’da varlıklı bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Yaren Ç. 16 yaşındayken sosyal medyadan bir erkek ile tanıştı. Bu kişi ile gönül ilişkisi kuran Yaren, sevgilisinin hırsızlık yaptığını öğrenince şok oldu. Sevdiği gençten ayrılmak istemeyen Yaren, erkeğin ailesine yaranmak için hırsızlık yapmaya başladı. 18 yaşına geldiğinde İstanbul’a kaçan genç kız bir hırsızlık çetesi kurdu ve kimsesiz çocukları hırsızlık yapmaya zorladı.

15 GÜN ÖNCE DE YAKALANMIŞ

Şizofren raporu olduğu belirtilen genç kadının ailesi ise şaşırtıyor. Yaren’in bir ablasının Bursa’nın tanınmış doktorlarından biri olduğu belirtilirken bir diğer ablasının ise büyük servet sahibi bir iş kadını olduğu belirtildi. Yaren Ç.’nin 15 gün kadar da önce aynı suçtan gözaltına alındığı ancak delil yetersizliği sebebiyle serbest bırakıldığı öğrenildi. Sağlık kontrollerinin ardından ifadesi alınmak üzere emniyete götürülen genç kadının rahat tavırları ise dikkat çekti. Yaren’in hayat hikayesini öğrenen polisler ise çok şaşırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.