Sevda Demirel’den Kıvanç Tatlıtuğ’un eşine ağır gönderme

Bir dönem Hande Ataizi’ne attığı tokatla adını duyuran Sevda Demirel, önceki gün babasını kaybeden Başak Dizer’e ağır bir göndermede bulundu.

Televizyon programında Hande Ataizi’ne uyguladığı şiddet ile akıllara kazınan Sevda Demirel, sosyal medya hesabından Başak Dizer’i hedef aldı. Dizer’in babasının cenazesinde çekilen fotoğrafına yorum yapan Demirel, güzel oyuncu için “Sanki yabancı birinin cenazesine katılmış” yorumunu yaptı.

Magazin gündeminde tartışmalar bitmiyor. Son yıllarda sosyal medyanın hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmesi, ünlülerin yaşamlarını da etkiledi. Geçtiğimiz dönemlerde konuşmak için mekan önlerindeki kameraları kollayan ünlü isimler, şimdilerde söyleyeceklerini sosyal medya hesaplarından istedikleri şekilde dillendirebiliyorlar.

BAŞAK DİZER’İ HEDEF ALDI

Bunun son örneğini Sevda Demirel’de gördük. Uzun süredir ortalarda görünmeyen ve hala Hande Ataizi’ne şiddet uyguladığı video ile anılan Demirel, önceki gün babasını kaybeden Başak Dizer’i hedef aldı. Kıvanç Tatlıtuğ ile mutlu bir yuva kuran Başak Dizer’i babasının cenazesinde yabancı gibi davranmakla suçlayan Demirel, yorumuyla bazı kesimlerden tepki aldı.  Başak Dizer cephesinden Sevda Demirel’in bu yorumuna bir cevap gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Çevresinde sivri dilli ifadeleriyle tanınan Sevda Demirel, Hande Ataizi’ne uyguladığı şiddetten pişman olmadığını ifade etmişti. Hande Ataizi ise yayında yaşadığı mağduriyetle ilgili açıklama yapmaktan hep kaçtı.

Özel yaşamında da radikal kararlara imza atan Sevda Demirel, bir dönem başörtülü görselleriyle haberlere malzeme olmuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı