Sevda Demirel Homofobik Değilim Dedi, Kendisi İle Çelişti

Sevda Demirel'in "Homofobik değilim" dedikten sonra "İki bıyıklı adamın evlenmesi beni derinden yaraladı." demesi kafaları karıştırdı.

Gündeme geldiği ilk günden bu güne kadar, yaptığı ve söylediği her şeyle gündem olmayı başaran Sevda Demirel, bu kez de yeğeni Brandol Demirel’in yaptığı eşcinsel evlilik ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.


Sevda Demirel, Snob Magazin’e yeğeninin evliliği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamalarına, “Homofobik değilim.” diyerek başlayan Sevda Demirel’in daha sonra yaptığı  açıklamalar ise okuyanların akıllarında soru işareti bıraktı.

Homofobik değilim dedikten sonra cümlesine, “İki bıyıklı adamın evlenmesi beni derinden yaraladı.” diyerek devam eden Sevda Demirel’in homofibiklikten anladığı şeyin ne olduğu merak edildi. Açıklamalarının devamında da “Homofobik değilim.” savunması ile çelişen ifadeler kullanan Sevda Demirel, “ABD’de yaşayan tek yeğenim Brandol Demirel’in düğün fotoğrafları bana gelince büyük bir şok yaşadım. Gelin göreceğimi düşünüyordum ama fotoğraflarda gelin yoktu. Geçtiğimiz yaz yeğenimin bu evliliğini öğrendikten sonra dil altı ilaçları ve antidepresan kullandım.” dedi. Bu evliliğin hayatında yaşadığı ikinci büyük travma olduğunu belirten Demirel, “Babam torununun bu evliliğini görse çok üzülürdü. Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı