Servet Tevetoğlu Kimdir, Ne İş Yapar?

Tarkan’ın kuzeni olan ve cezaevinden firar eden Servet Tevetoğlu gündeme damga vurdu. Peki Servet Tevetoğlu kimdir, ne iş yapar?

Tarkan’ın kuzeni Servet Tevetoğlu’nun açık cezaevinden firar ettiği meydana çıktı. Servet Tevetoğlu, Esenyurt’ta iş yeri ateşe verilip silahla vurularak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın sanıkları içerisinde bulunuyordu. Tarkan’ın kuzeni olan Servet Tevetoğlu ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Ünlü şarkıcı Tarkan’ın kuzeni olan Servet Tevetoğlu, 6 Ekim 1978 tarihinde doğdu. Aslen Rizeli olan Servet Tevetoğlu, bir süre İstanbul’un Maltepe ilçesinde ikamet etti, kendi adını taşıyan inşaat-gayrimenkul firmasını çalıştırdı. Esenyurt’ta iş yeri yakılıp silahla vurularak katledilen Ercan Gönülkırmaz’ın sanıkları arasında olan Servet Tevetoğlu, tutuklu olduğu süre sebep gösterilerek 2 sene cezaevinde kalmasının ardından 250 bin TL kefaletle ve adli kontrol koşulu iel tahliye edildi. Fakat başka bir suç sebebiyle Silivri Açık Cezaevi’nde olan Tevetoğlu buradan firar etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı