Sertap Erener, Çıplak Meme Sansürünü Eleştirdi

Sertap Erener dün gerçekleştirdiği, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserinde, sinevizyonda yer alan filmin açık kadın memesi sebebiyle sansüre uğrayıp kesilmesini eleştirdi.

Sertap Erener dün akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu. Konsere ilgi yoğundu. Sertap Erener, yaşadığı bir durum karşısında sessiz kalamadı. Sinevizyonda yer alan filmlerden bir tanesinde çıplak kadın memesi olduğu için sansür olduğunu öğrenen sanatçı durumu eleştirdi.

SANAT SANSÜRLE ENGELLENEMEZ

Sertap Erener konuyla alakalı olarak, ”Sanat sansürle engellenemez. Bir kadının memesi açık diye film sansürlenemez. Bu ayıptır.” dedi. Çok sinirlendiğini ifade eden sanatçı, duygularını zaman zaman ifade etmekte zorlandı. Sanatçıyı alkışlayan hayranlarının ardından, sanatçıya bir destek de şarkıcı Hadise’den geldi.

SERTAP ERENER ADINA ÇOK ÜZGÜNÜM

Şarkıcı Hadise, attığı tweet ile Sertap Erener’e destek verdi. Şarkıcı, Sertap Erener’in sahnede sunmak için hazırlattığı videosunun sansürlennmesinin kabul edilemez olduğunu ve Sertap Erener adına çok üzgün olduğunu ifade etti. Sanatçının tweeti dakikalar içinde binlerce etkileşim aldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı