adplus-dvertising

Serpil Benay’dan İbrahim Tatlıses’e istismar suçlaması!

Uçankuş TV’de yayınlanan programına misafir olan şarkıcı Serpil Benay, seneler önce İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradığı iddialarında bulundu. Şarkıcı Benay, “Bu olay benim bitişim oldu” şeklinde konuştu.
Takip et
Serpil Benay’dan İbrahim Tatlıses’e istismar suçlaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

80’li ve 90’lı senelerin sahne yaşamına damga vuran şarkıcı Serpil Benay, Uçankuş Tv’de yayınlanan Cumartesi Magazin’in bugünkü konuğu oldu. Canlı yayında açıklamalar yapan Benay, İbrahim Tatlıses hakkında çok çarpıcı iddialarda bulundu.

25-30 SENE ÖNCE TATLISES’İN İSTİSMARINA UĞRADIM

Serpil Benay, 25-30 sene önce İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradığını söyleyerek yaşadığı olayın sonrasında kariyerinin noktalandığını belirten şarkıcı, “İsmim öne çıksın diyerek yapmıyorum bunu. Benim bu şekilde şeylere ihtiyacım yok. Öyle bir şey meydana geldiği için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni” şeklinde konuştu.

Serpil Benay’dan İbrahim Tatlıses’e istismar suçlaması!

“HERKES AYNI ŞEYİ YAŞIYOR”

Leyla Adalı’nın İbrahim Tatlıses’in tacizine uğradığını itiraf etmesinin üstüne konuşan Serpil Benay, sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu Şekilde şeyler bana çok geliyor. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor. İbrahim Tatlıses’in mağdurlarını çağırırsan burada 5 yıl her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.