Serinlemek İçin Sulama Kanalına Giren Çocuktan Acı Haber Geldi

Dün, bayram ziyareti için Adana'ya giden 15 yaşındaki Turgay Ballı, serinlemek için sulama kanalına girdi. Akıntıya kapılan çocuğun cansız bedeni bu sabah bulundu.

Tüm Adana’yı seferber eden Turgay Ballı’dan kara haber geldi. Serinlemek için sulama kanalına giren 15 yaşındaki çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.


Olay bayramın ikinci günü yaşandı. Bayram ziyareti için Mersin’den Adana’ya giden kuzenler Turgay ve Musa Ballı, sıcak havadan bunalınca serinlemek için sulama kanalına girdi. 15 yaşındaki Turgay Ballı bir süre sonra çırpınmaya başladı. Kuzeni Musa onu kurtarmaya çalışsa da başarılı olamadı ve 15 yaşındaki çocuk gözden kayboldu. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi.

AİLE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yapılan çalışmalara rağmen talihsiz çocuğa bir türlü ulaşamadı. Acılı aile de sulama kanalının kenarına gelerek çaresizce çocuklarından haber bekledi. Acı haber ise bu sabah geldi. Boğularak can veren 15 yaşındaki çocuğun cansız bedeni dalgıçlar tarafından sudan çıkarıldı. Çocuklarının cansız bedenini gören aile sinir krizleri geçirirken Turgay Ballı’nın cansız bedeni incelenmek üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı