Sergio Ramus’un Hayatı Belgesel Oldu

Real Madrid ve İspanya Milli Takımı için bir efsane haline gelen ve her iki takımında kaptanı olan Sergio Ramus’un hayatı belgesel oldu.

Real Madrid ve İspanya Milli Takımı’nın yaşayan efsanesi haline gelen Sergio Ramos, aynı zamanda iki takımın da kaptanlığını yapıyor. Şimdi de yıldız futbolcunun hayatını anlatan 8 bölümlük bir belgesel çekildiği duyuruldu.

Belgeselin tanıtımı Reina Sofia Müzesi’nde yapıldı. Yapılan tanıtımın ardından toplantıda konuşan Sergio Ramos, “Her şeyden daha çok Altın Top ödülünü kazanmayı arzuluyorum” diye konuştu.

“ESKİDEN SAVUNMA OYUNCULARI DA ÖDÜL ALIYORLARDI”

France Football dergisinin düzenlediği ve yılın en iyi futbolcusunun seçildiği Altın Top ödüllerinde geçmişte Cannavaro gibi savunma oyuncularının da ödül aldığını hatırlatan Ramos, “5. Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmak tam bir çılgınlık olur ama ben bunun için çalışmalarıma devam ediyorum” ifadelerini kullandı. Şimdiye kadar hayallerini gerçekleştirmek için hep daha fazlasını yapmaya çalıştığını belirten Ramos, “Bu belgesel 1 çocuğun bile hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olursa, mükemmel olur” diye konuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı