Sergio Ramos: Zidane’ı Hepimiz Çok Seviyoruz

Real Madrid’in tecrübeli defans oyuncusu ve kaptanı Sergio Ramos, Zidane ile birlikte Galatasaray maçı öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Türk Telekom Arena'da düzenlenen basın toplantısına katılan Sergio Ramos ve Zinedine Zidane'dan flaş sözler! Ramos yaptığı açıklama ile Zidane'ın koltuğunun sallantıda olduğunu neredeyse doğruladı ve şunları söyledi;

SERGİO RAMOS: ZİDANE'I ÇOK SEVİYORUZ

Sergio Ramos: "Kesinlikle tecrübeli bir takımız. Kazanmak istiyoruz, elimizden geleni yapacağız. Güzel bir çıkış yapmak adına galibiyet almak istiyoruz. Hepimiz Zidane'ı çok seviyoruz. Ona güveniyoruz, daha iyi sonuçlar almak isterdik elbette ama olmadı. Önümüzdeki maçlarda daha iyi sonuçlar almaya çalışacağız. Kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Son dakikaya kadar savaşmak zorundayız. Herkes istediğini düşünebilir, buna saygı duyuyorum. Biz çok iyi bir takımız. Daha iyi işler yapabiliriz." ifadelerini kullandı

FALCAO'YA ÇOK BÜYÜK SAYGIM VAR

Sergio Ramos: "Türkiye'ye çok teşekkür ediyorum. Bizi çok iyi karşıladınız. Türkiye'de büyük ambiyanslarda, büyük taraftar grupları önünde oynadık. Falcao, çok büyük bir oyuncu. Kendisine saygım var. Oynaması durumunda bize engel olacaktır." ifadelerini kullandı.

ZİDANE SAYGIYI HAK EDİYOR

Sergio Ramos, "Sonuçlara bağlı olarak diğer teknik direktörlerin ismi geçiyor. Yarın kazanmak istiyoruz. Zidane'ın Real Madrid için yaptıklarından sonra biraz olsun saygıyı hak ettiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı