Sergen Yalçın noktayı koydu! Gökhan ve Caner…

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sözleşmeleri sona eren Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in takımdan ayrılmasını istemediğini söyledi.
Takip et
Sergen Yalçın noktayı koydu! Gökhan ve Caner…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sözleşmeleri sona eren Gökhan Gönül ve Caner Erkin hakkında, “Gökhan’a gitsin diye bir şey söylemedik, Gökhan mutluysa burada kalabilir. Gökhan’ın da, Caner’in de gitmesini istemiyoruz. Biz de buradan gittik, yerimiz doldu. Talisca’lar gitti, yerleri doldu..”dedi.

“Trabzonspor bir ceza almasın”

Ligi üçüncü sırada bitimelerine değinen Sergen Yalçın, “3. sırada bitirmek bir başarı değildir, Beşiktaş için başarı değildir ama mevcut şartlarda en iyi senaryo buydu. Oyuncularla becerdik ve bir final gerçekleştirdik.Trabzonspor bir ceza almasın, onlar oynasın, onların hakkı” ifadelerini kullandı.

“Yerli, tecrübeli bir kaleci alacağız.”

Sergen Yalçın, kaleciErsin Destanoğlu’nun yanına yerli tecrübeli bir oyuncu alacaklarını vurguluyarak,“Yabancı kaleci transferi olmayacak. Ersin’in yanına yerli, tecrübeli bir kaleci alacağız. Yeni yabancı kuralında kaleci mevkini bu şekilde kurtarmayı planlıyoruz. Ancak iyi oyuncular alacağız. Bize destek olun, sabırlı olun. Biz çalışıyoruz.”dedi.

Hiçbir şeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını belirten Sergen, “Biz elimizden geldiğince camiamıza yardımcı olmak zorundayız. Ben kendi kontratımda elimden geleni yapmaya çalıştım. Tazminat yok. Okumadan, 1.5 senelik kontrat imzaladım.”ifadelerini kullandı.

Başkan ve yönetime çok yüklendiğini aktaran genç teknik adam, “Bu yanlış. Para yoksa neden geldiniz diyorlar. Bence yönetimimizi alkışlamak lazım. Zorlukları bile bile geldiler. Camiamız ekonomik olarak çok zor süreçten geçiyor. Önce bunu bilelim.”dedi.

“Artık o büyük paralar kalmadı”

Sergen Yalçın, artık büyük paralara transfer yapamayacaklarını aktararak, “Hayal kurmayalım. Artık o büyük paralar kalmadı. Öyle 2 milyon euro, 5 milyon euro, 7 milyon euro bonservis olamaz. Böyle bir şey olamaz. Yeni altyapı sistemi kuracağız. Zaten mevcut maaşları ödemekte zorlanıyoruz. Çünkü giriş yok.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.