Serenay Sarıkaya’dan Sezen Aksu İtirafı: “Bu Benim Hikayem” Şarkısı Bana Yazıldı

Ünlü oyuncu Seernay Sarıkaya Gülben Ergen'in söylediği şarkıyı paylaşıp, itirafta bulundu. Sarıkaya Gülben Ergen'in söylediği "Bu Benim Hikayem" şarkısını Sezen Aksu'nun kendisi için yazıp bestelediğini söyledi.
Takip et
Serenay Sarıkaya’dan Sezen Aksu İtirafı: “Bu Benim Hikayem” Şarkısı Bana Yazıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Sezen Aksu imzalı ‘Bu Benim Hikayem’ şarkısının kendisi için yazıldığını söyledi. Instagram hesabından paylaşımda bulunan Sarıkaya, “Kozasını yırtıp çıkanlara, yeniliklere kanat çırpanlara…” mesajıyla paylaştığı videoda kendi sesinden “Bu Benim Hikayem” şarkısını takipçilerinin beğenisine sundu.

Serenay Sarıkaya, ”O zamanlar üzerinde çalıştığımız bir proje için canımın içi Sezen bu şarkıyı oracıkta, benim gözlerimin önünde yazıp bestelemişti. Kendimden geçmiş bir şekilde onun yaratımını izlerken ne kadar şanslı olduğumu, ne eşsiz bir şeye şahit olduğumu düşünüp hayret etmiştim… Stüdyosuna girip şarkıyı hemen söyleyivermiş, kan ter içinde çıkmıştım dışarıya acaba beğenecek mi diye… Şükür ki gözlerimin içine bakarak beğenisini dile getirdi ve hayatım boyunca unutamayacağım bir anım olmuş oldu onunla…” açıklamasını yaptı.

Serenay Sarıkaya’dan Sezen Aksu İtirafı: “Bu Benim Hikayem” Şarkısı Bana Yazıldı

“Yanımda yazdı”
“Kozasını yırtıp çıkanlara, yeniliklere kanat çırpanlara… Madem bugün #tbt günü, o zaman bir 2015 #tbt si gelsin benden. O zamanlar üzerinde çalıştığımız bir proje için canımın içi Sezen bu şarkıyı oracıkta, benim gözlerimin önünde yazıp bestelemişti. Kendimden geçmiş bir şekilde onun yaratımını izlerken ne kadar şanslı olduğumu, ne eşsiz bir şeye şahit olduğumu düşünüp hayret etmiştim…

“Kan ter içinde söyledim”
Stüdyosuna girip şarkıyı hemen söyleyivermiş, kan ter içinde çıkmıştım dışarıya acaba beğenecek mi diye… Şükür ki gözlerimin içine bakarak beğenisini dile getirdi ve hayatım boyunca unutamayacağım bir anım olmuş oldu onunla… Bu kayda tesadüf eseri ulaşınca dayanamadım sizinle paylaşmak istedim. İyi dinlemeler…♥️” mesajıyla paylaştığı videoda kendi sesinden “Bu Benim Hikayem” şarkısını takipçilerinin beğenisine sundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.