Serenay Sarıkaya ile başrol oynamak isteyen kişi şirketi basıp küfür etti!

Kendisine Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrol sözü verildiğini öne süren bir kişi, firmanın Beşiktaş’taki ofisine giderek etrafa küfür ve hakaretler yağdırdı. Sarıkaya ile görüşmek istediğini dile getiren 25 yaşındaki şahıs, kimse dışarı çıkmayınca daha da sinirlenerek villa bahçesindeki araçlara zarar verdi.
Takip et
Serenay Sarıkaya ile başrol oynamak isteyen kişi şirketi basıp küfür etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş’ta Bergüzar Korel, Ezgi Mola, Erkan Can gibi birçok ünlünün danışmanlığını yapan firmanın ofisine giden Tayfur D. adlı kişi ortalığı birbirine kattı. tv100’den Levent Albayrak’ın haberine göre 25 yaşındaki şahıs, kendisine Serenay Sarıkaya ile başrol oynama sözü verildiği iddiasıyla etrafına küfür ve hakaretler yağdırarak park halindeki araçlara zarar verdi.

SERANAY İLE GÖRÜŞMEK İSTEDİ, KİMSE ÇIKMAYINCA ARAÇLARI PARÇALADI

Dış kapıdan villanın bahçesine atlayarak etrafına bağırmaya başlayan Tayfur D., kendisinin kandırıldığını belirterek Serenay Sarıkaya ile görüşmek istediğini belirtti. Etrafına küfür ve hakaretler yağdıran şahıs kimsenin dışarı çıkmaması üstüne sinirlendi. Eline geçirdiği bir metrelik demir küllükle etrafa saldırdı. Villa bahçesinde bulunan ve oyunculara ait olan arabalara zarar verdi.

MEDCEZİR DİZİSİNDE BAŞROL SÖZÜ VERİLDİ İDDİASI

Şahıs daha sonra firmanın camlarını kırarak ölüm tehditleri savurdu. İhbar üstüne kısa zamanda olay yerine giden polis ekipleri 25 yaşındaki Tayfur D.’yi gözaltına aldı. İfadesinde kendisine Serenay Sarıkaya ile beraber Medcezir dizisinde başrol oynatacaklarını ama kendisini aramadıklarını belirtti.

25 yaşındaki Tayfur D. çıkartıldığı mahkeme tarafından adli kontrol koşulu ile serbest bırakıldı.

Serenay Sarıkaya ile başrol oynamak isteyen kişi şirketi basıp küfür etti!Serenay Sarıkaya ile başrol oynamak isteyen kişi şirketi basıp küfür etti!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.