Serenay Sarıkaya Hayranlarını Üzdü! “Dizilere Kapalıyım”

Kerem Bursin ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra yaz tatilini Amerika’da geçiren Serenay Sarıkaya, çarpıcı kararını açıkladı.

Adanalı dizisindeki rolü ile meşhur olan ve adından sık sık söz ettirmeye başlayan Serenay Sarıkaya, sonrasında kariyer basamaklarını oldukça hızlı tırmandı.

Özellikle Fİ dizisi ile kariyerinde oldukça büyük bir adım atan Serenay Sarıkaya şimdilerde Alice adlı müzikalde hünerlerini gösteriyor. Bir süredir ekranlardan uzakta olan ve sevenlerinin merakla beklediği oyuncu, yakın çevresine yaptığı açıklamalarla hayranlarını mutsuz etti.

BİR SÜRE DAHA EKRANLARA DÖNMEYECEK

Serenay Sarıkaya hakkında geçtiğimiz günlerde, Netflix’in yeni dizisi Ateşe Koşan’da rol alacağı haberleri ortaya çıkmıştı. Bir süredir Alice müzikalinde yer alan genç oyuncu başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yeni sezonda bir dizide rol alıp almayacağı merak edilen oyuncu mutsuz eden haberi verdi. Sarıkaya yaptığı konuşmada dizilere kapısını kapattığını ifade etti. Sarıkaya, “Sadece ‘Alice’ var. Şu sıralar tüm enerjisini ve zamanını ‘Alice’ müzikaline ayırdım” ifadelerini kullandı. Sarıkaya, şu aşamada başka bir projede yer almayacağını da aktardı.Serenay Sarıkaya Hayranlarını Üzdü! “Dizilere Kapalıyım”

Serenay Sarıkaya Hayranlarını Üzdü! “Dizilere Kapalıyım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı