adplus-dvertising

Serenay Sarıkaya, evinin önünde hakaret eden hayranı affetmedi!

OYUNCU Serenay Sarıkaya’ya Etiler’deki evinin önünde ağır küfürler ve tehditler savurarak arabasına saldıran Tayfur Demirtaş hakkında ‘tehdit’ ve ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’ suçlarından 3 seneye kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Takip et
Serenay Sarıkaya, evinin önünde hakaret eden hayranı affetmedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tayfur Demirtaş, 20 Ocak 2022 günü Serenay Sarıkaya’nın arabada olduğunu düşünerek aracının önünü kesti. Ağır küfürler ve tehditler savurarak arabaya saldırdı. Serenay Sarıkaya KADES uygulamasından yardım çağırdı ama saldırgan kaçtı.

Polis ekipleri yaptıkları incelemede, arabası tekmeleyen kişinin geçtiğimiz sene Serenay Sarıkaya’nın bağlı olduğu Beşiktaş’taki Film danışmanlık firmasını basan 26 yaşındaki Tayfur Demirtaş olduğunu belirledi. Gözaltına alınan Tayfur Demirtaş sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde gözlem altına alındı.

Olayın sonrasında Sarıkaya, avukatı İsmail Filiz aracılığıyla savcılığa başvurarak şikâyetçi olmuştu. Tayfur Demirtaş hakkında ‘tehdit’ ve ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’ suçlarından 3 seneye kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Serenay Sarıkaya, evinin önünde hakaret eden hayranı affetmedi!

DANIŞMALIK OFİSİNİ DE BASMIŞ

Tayfur Demirtaş’ın, geçtiğimiz sene ekim ayında, Serenay Sarıkaya, Bergüzar Korel, Ezgi Mola, Erkan Can gibi birçok ünlünün danışmanlığını yapan firmanın Beşiktaş’taki ofisini bastığı gün yüzüne çıktı.

Dış kapıdan villanın bahçesine atlayan Demirtaş’ın, Sarıkaya ile görüşmek istediğini söylediği, küfür ve hakaretler yağdırdığı öğrenildi. Firmanın camlarını kırarak ölüm tehditleri savuran Demirtaş, eline geçirdiği bir metrelik demir küllükle etrafa saldırmış, villa bahçesinde bulunan ve oyunculara ait olan arabalara zarar vermişti.

O dönem de gözaltına alınan Demirtaş ifadesinde, kendisine Serenay Sarıkaya ile beraber “Medcezir” dizisinde başrol oynatma sözü verildiğini fakat bu sözün tutulmaması sebebiyle olayı gerçekleştirdiğini iddia etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.