Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz hakkında ilk kez konuştu

Geçtiğimiz ekim ayında sürpriz bir şekilde yollarını ayıran Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, magazin gündeminden düşmüyor. Şu sıralar barışma haberleriyle konuşulan ikiliden Sarıkaya, eski sevgilisi hakkında ilk kez konuştu.
Takip et
Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz hakkında ilk kez konuştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Ege tatilini noktalayıp İstanbul’a dönen oyuncu Serenay Sarıkaya, Etiler’deki kuaföründen çıkarken görüntülendi. Tatilde dinlendiğini dile getiren oyuncu, bir dijital platform için dizi yapacağının müjdesini verdi.

“AŞI OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

Pandemi döneminde kendisini evde karantinaya alan oyuncu, “Tehlike devam ediyor. Herkesin kendi önlemini alması gerekiyor” dedi. Koronavirüs aşısı olmayı düşündüğünü dile getiren Sarıkaya, “Çalışamayacak duruma geleceksek tabii ki aşı olmayı düşünürüm” açıklamasında bulundu.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz hakkında ilk kez konuştu

“KAZ DAĞLARI’NDAN EV ALMADIM”

Kaz Dağları’nda her fırsatta tatil yapan Sarıkaya’nın burada ev aldığı konuşuluyordu. Konu hakkında konuşan Sarıkaya, “Kaz Dağları’ndan ev almadım ama düşünüyorum” dedi.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz hakkında ilk kez konuştu

SERENAY’DAN BARIŞMA İDDİALARINA YANIT

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın paylaşımını ve ünlü komedyenin yer aldığı bir gönderiyi beğendi. Sarıkaya’nın bu hareketi ‘Barıştılar mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

Sarıkaya, magazin muhabirlerinin bu olayı hatırlatması ve “Cem Yılmaz ile barıştınız mı?” sorusunu üzerine Sarıkaya, “Yok, kendisi de söyledi zaten. Olay bir like’tan buraya gelmesin mevzu. Biz yetişkin insanlarız, çok normal şeyler bunlar. Görüşmüyoruz ama küs değiliz” dedi.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz hakkında ilk kez konuştu

BARIŞMA İDDİALARINI GÜÇLENDİREN HAMLE

Serenay Sarıkaya’yı sosyal medyadan takip eden ünlü komedyen yılbaşı akşamı sürpriz bir hamleyle eski sevgilisini Instagram’dan takip etmeyi bırakmış, basına yansıyan haberlerin ardından ünlü oyuncuyu yeniden takibe almıştı. Bu gelişme, Serenay Sarıkya ile Cem Yılmaz’ın ilişkilerine yeni bir şans verdiği iddiaları bir kez daha güçlenmişti.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın bu hareketini hatırlatan basın mensuplarına gülümsemekle yetindi.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz hakkında ilk kez konuştu

2019’un aralık ayında Yunanistan’da birlikte objektiflere takılan Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın yeni bir aşka yelken açtığı sürpriz bir şekilde ortaya çıkmıştı. Kendisinden 18 yaş küçük Serenay Sarıkaya ile karantina günlerini birlikte geçiren Cem Yılmaz ekim ayında birlikteliğini noktalamıştı.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
evet
2 Şubat 2021, 15:08 tarihinde yazildi

yok ya siz ayrilmayin gercekten cok yakistiniz birbirinize Cem Yilmaz sen daha Olgun olmalisin Serenay senden Kücük üstelik hic evlenmedi sen ise evlendin ayrildin baba oldun onun icin Serenaya hemen kizmamalisin yanlis bir hareketi sözü olsa bile daha olgunlukla karsilayip Tatli dille izahat etmelisin.beraberleginizi yüretmek ve güclendirmek icin herzaman bir taraf daha Olgun olmali .bizden söylemesi.

  • Cevapla
  • 0