Seren Serengil’in makyajsız fotoğrafına inanan çıkmadı!

Geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programın sivri dilli sunucusu Seren Serengil’den olay oluşturan paylaşım. Uzun süredir sağlık problemleri ile savaşan Serengil, sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Meşhur sunucu paylaştığı kareye ‘makyajsız halim’ demesiyle dikkatleri üstüne çekti.
Takip et
Seren Serengil’in makyajsız fotoğrafına inanan çıkmadı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun süredir Dumping Sendorumu yaşayan Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyatını sunduğu programın sezon finali sonrasına erteleyen Serengil, son haliyle dikkat çekti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tedavi sürecinde olduğunu vurgulayan meşhur sunucu, makyajsız olduğunu savunsa da kimseyi inandıramadı…

Seren Serengil’in makyajsız fotoğrafına inanan çıkmadı!Geçtiğimiz haftalarda programı sezon finaline giren meşhur sunucu Seren Serengil paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

MAKYASIZ OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Seren Serengil’in makyajsız fotoğrafına inanan çıkmadı!Son olarak sosyal medya hesabından bu pozunu yayınlayan Serengil, “Beni bu halimde (makyajsiz) seven biri var fotoğrafı o çekti” ifadelerini kullanması ile gene çok konuşuldu.

YİNE ÇOK KONUŞULDU

Seren Serengil’in makyajsız fotoğrafına inanan çıkmadı!Makyaj olduğunu savunduğu pozda makyaj ve filtrenin gözler önüne serildiği pozunu onlarca yorum yapıldı.

O KAREYE YORUMLAR YAĞDI

Seren Serengil’in makyajsız fotoğrafına inanan çıkmadı!Bazısı meşhur şarkıcının son halini tanıyamayarak başkalarına benzetirken, çoğu ‘şaka mı yapıyorsun’, ‘kesin makyajsızdır’ biçiminde yorumlar yaptı.

VASİYET SANILMIŞTI

Seren Serengil’in makyajsız fotoğrafına inanan çıkmadı!Öte yandan geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırılan Serengil, bu paylaşımının altına düştüğü uzun bir bot ile sevenlerini korkutmuştu. Serengil’in yazdıkları vasiyet olarak algılanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.