adplus-dvertising

Seren Serengil’in güzelleşmek için yeni yöntemi bebek sünnet derisi!

Zayıflamak için bir çok yola baş vuran Seren Serengil, son günlerde de aşırı zayıfladığı için geçirdiği bir dizi operasyonla gündeme geliyor. Sivri dilli şarkıcı sıkça da yaptığı yorumlarla ekranda kalmayı başarıyor. Gülşen'i eleştiren Seren Serengil onun yolundan gitmeyi de ihmal etmiyor. Serengil son yayınladığı videoda adından tekrar söz ettirmeyi de başarmış durumda.
Takip et
Seren Serengil’in güzelleşmek için yeni yöntemi bebek sünnet derisi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her zaman gündemde kalmayı başaran Seren Serengil genç kalmak için tüm imkanları kullanıyor.

Estetik koçu Emsal Doğan’ın sosyal medyada gündem olan videosunda kendisinin alloblast yöntemini uyguladığını ve sırada da Seren Serengil’in olduğunu söyledi.

Seren Serengil’in güzelleşmek için yeni yöntemi bebek sünnet derisi!

Alloblast Yöntemi Nedir?

Yeni doğan sünnet derisinden elde edilen fibroblast hücrelerinin, yüksek teknolojiye sahip laboratuvar ortamında, biyomühendislik teknikleri ile çoğaltılarak kişinin ihtiyaç duyduğu bölgeye enjekte edilmesine dayanan allojenik bir tedavi yöntemidir.

Alloblast, yeni doğan sünnet derisinden elde edilen fibroblast hücrelerinin, yüksek teknolojiye sahip laboratuvar ortamında, biyomühendislik teknikleri ile çoğaltılarak kişinin ihtiyaç duyduğu bölgeye enjekte edilmesine dayanan allojenik bir tedavi yöntemidir.

Tek seanstan oluşan tedavi diğer tedavilerden farklıdır. İçerisinde kolajen ve elastin üreten fibroblast hücreleri içerir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.