Seren Serengil’in Eski Kocası Yaşar İpek Hapisten Çıktı

Seren Serengil ile ayrılan ve uzaklaştırma kararına uymayan Yaşar İpek’in 3 günlük hapis cezası bitti. Seren Serengil ile Yaşar İpek barışacak mı?

Seren Serengil ile olaylı bir şekilde ayrılan ve bu süreçte bebeğini de kaybeden Yaşar İpek, 3 günlük hapis cezasının ardından hapisten Çıktı. Seren Serengil’in hala evli olduğu kocası Yaşar İpek’in, bu 3 günlük süreçte uzun bir düşünme süreci geçirdiği öğrenildi. Akıllara gelen ilk soru ise “Seren Serengil ile Yaşar İpek barışacak mı?” sorusu oldu.

SEREN SERENGİL, YAŞAR İPEK’LE BARIŞACAK MI?

Rüya gibi bir düğünle dünya evine giren ve mutlu bir evlilik süreci yaşayan Seren Serengil ile Yaşar İpek, ani bir kararla boşanma kararı almıştı. Yaşar İpek’le hala evli olan Seren Serengil, uzaklaştırma kararının ihlali sebebiyle, Yaşar İpek’in 3 gün hapis cezası almasına neden olmuştu.

Çiftin yakın çevresinden edinilen bilgilere göre Seren Serengil, hapis cezası alan kocası Yaşar İpek’e bir hayli üzülmüş durumda. Yaşar İpek’in de 3 günlük cezaevi sürecinde Seren Serengil hakkında epey düşündüğü ve eşine karşı daha makul düşünceler içinde olduğu iddia edildi.

Akıllara gelen ilk soru olan “Yaşar İpek’le Seren Serengil barışacak mı?” sorusu, ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı