Seren Serengil’den Yaşar İpek İçin İmalı Paylaşımlar!

Seren Serengil, eşi Yaşar İpek ile Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Serengil, sosyal medya hesabından imalı paylaşımlar yapmaya başladı. Akıllara “Seren Serengil ile Yaşar İpek çifti boşanıyor mu?” sorusu geldi.

Son günlerde magazin gündemini oldukça meşgul eden Seren Serengil, bir süre önce gebelik testinin fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaşmıştı. “Çift çizgi”li paylaşıma sosyal medyadan çok sayıda yorum gelmişti. Fakat bugün Seren Serengil ile Yaşar İpek arasında soğuk rüzgarlar estiği ve birbirlerini Instagram’dan takip etmeyi bıraktıkları ortaya çıktı.

Zaman zaman küsüp, zaman zaman da barışan ünlü çift, aşklarını hiçbir zaman magazin kameralarından saklamadı. Bugüne kadar verdikleri bütün güzel pozları tek tek Instagram hesaplarından silen çift, “boşanıyorlar mı?” sorusunu akıllara getirdi.

Seren Serengil’den Yaşar İpek İçin İmalı Paylaşımlar!

SEREN SERENGİL SON NOKTAYI KOYDU

Serengil gün içerisinde Instagram’dan, “Yaşadığın olaylara ve insanlara takılı kalmadan yoluna devam et!” ifadelerinin yer aldığı bir Bircan Yıldırım sözünü hikayesinde paylaştı. Serengil bir diğer paylaşımında da, “Geldiğim son noktada, artık sessizce hayatımdaki insanları çıkartıyorum. Bana sevgi yerine acı veren, beni beslemek yerine tüketen, bana huzur ve aşk hissettirmek yerine strese sokmayı tercih eden insanlardan artık ayrılma vakti. Bence artık konuşmak ve çabalamak işe yaramayacak. Benden bu kadar” diyerek adeta son noktayı koydu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı