adplus-dvertising

Seren Serengil’den Özcan Deniz’in sevgilisi Samar hakkında olay sözler!

Oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan ile 2018’de nikah masasına oturan ve 2019’da olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz, aradığı aşkı Samar Dadgar’da bulmuştu. Yaptığı çarpıcı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Seren Serengil, bu kez Özcan Deniz ve sevgilisi hakkında iddia ortaya attı. Serengil yaptığı açıklamada, Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar’ın yalan söyleyerek anne ve ablayı evden attırdığını ve evde adeta terör estirdiğini söyledi.
Takip et
Seren Serengil’den Özcan Deniz’in sevgilisi Samar hakkında olay sözler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikâh masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak evlilik 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti. Ünlü şarkıcının eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı. Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit yaralama’ suçunun ve 2019 yılındaki darp olayının sabit olduğunu ancak altı aylık şikayet süresinin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesine karar vermişti.

Seren Serengil’den Özcan Deniz’in sevgilisi Samar hakkında olay sözler!

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti. İkili ön balayına çıkmış, Samar Dadgar da aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Özcan Deniz, yeni yılda sahne aldığı Kıbrıs’ta kendisini dinlemeye gelen sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Sevgilisinin kendisine sarıldığı karelere, kalp ve çiçek emojisi koymuştu.

Son olarak Deniz’in sevgilisi hakkında Seren Serengil’den yeni bir iddia ortaya atıldı. Seren Serengil “Yer yerinden oynayacak. Boşanma esnasında Özcan evinde annesiyle yaşıyor, ablası da aynı evde. Fakat o süreçte Özcan kızı eve getiriyor. Boşanmadan daha… Anne ve abla bunu gizliyor. Kadın sabah yatak odasından yardımcıya mesaj atıyor, buraya gel şunu yap bunu yap. Ben bu mesajları okudum. Kadın da Özcan’ın ablasına gidip patlıyor” iddiasında bulundu. Seren Serengil konuşmasının devamında “Özcan’ın ablasına tehditlerde bulunuyor” dedi.

Seren Serengil’den Özcan Deniz’in sevgilisi Samar hakkında olay sözler!

‘ANNE VE ABLAYI EVDEN ATTIRDI’ İDDİASI

Seren Serengil daha sonra Özcan Deniz’in sevgilisinin yalan söyleyerek anne ve ablayı evden attırdığını da iddia etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.