adplus-dvertising

Seren Serengil’den Hadise hakkında bomba iddialar: Reza’yla kayalıklarda…

Hadise iddialı tarzıyla sahneye çıktı ve kalça dansıyla gündem oldu. Hadise’nin gündemde olmasına kızan Seren Serengil Rıza Sarraf iddiasını yineledi. Serengil, bu sefer de Hadise’nin Rıza Sarraf’la kayalıklarda el ele fotoğrafları olduğunu iddia etti.
Takip et
Seren Serengil’den Hadise hakkında bomba iddialar: Reza’yla kayalıklarda…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her fırsatta Hadise’nin Reza Sarraf’la birlikte olduğunu iddia eden Seren Serengil yine kendini tutamadı. Hadise’nin Ebru Gündeş ile arkadaş olduğu dönem Sarraf ile yasak aşk yaşadığını iddia eden Serengil “Ben o mesajları okudum Reza ile olan. Yetinmedim, Reza’nın avukatını aradım, avukat evet dedi. Ben söz verdiğim için burada söylemedim” demişti.

Seren Serengil’den Hadise hakkında bomba iddialar: Reza’yla kayalıklarda…

Serengil Hadise’nin son konserinde “Söylediklerimden dolayı hiç kimseye hesap vermek zorunda değilim. Şimdi ben bir şeyler söylerim ama manşet olmaya hiç niyetim yok” sözlerine kızdı ve bu sefer bambaşka bir iddia ortaya attı.

ŞOKE EDEN KARDEŞ DETAYI

Seren Serngil konuşmasında “Desin ki… Mesela… Reza’yla benim fotoğraflarım varmış desin mesela. Onu da kız kardeşim çekmedi desin mesela. Manşetse bu manşet bence. Kayalıklarda el ele bir fotoğrafınız varmış diye söylentiler varmış, böyle bir fotoğraf yok. Üstelik kız kardeşim çekmedi desin mesela. Diyebilir, bunları söyleyebilir.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.