adplus-dvertising

Seren Serengil’den Gülben Ergen ve Seda Sayan için kavga çıkaracak iddia!

Güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen Seren Serengil, yıldızının bir türlü barışmadığı Gülben Ergen ve Seda Sayan’ı hedef aldı. İki meşhur ismi konserlerine insan toplamakla suçlayan Serengil, “Toplama insanlarla konser verdiler. İnsanlar kendi cebinden para vererek konsere gitmediler. Onlar konser sanatçısı değil” şeklinde konuştu.
Takip et
Seren Serengil’den Gülben Ergen ve Seda Sayan için kavga çıkaracak iddia!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0
Şimdilerde Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programının yanı sıra kendi markasını çıkaran Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı’nda bir güzellik merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Yeni işinden bahseden Serengil, Seda Sayan ve Gülben Ergen‘i hedef alarak sert ifadeler kullandı.

“8 BİNE DE 10 BİNE DE AYAKKABI SATACAĞIZ”

İş yaşamına atılmaya hazırlanan ve yanında 30 kadına iş olanağı tanıyarak istihdam sağlayacağını belirten Seren Serengil, “Özel olarak yapılan ayakkabılar satacağız. 8 bine de 10 bine de ayakkabı satacağız. Bunlar sınırlı imalat olacak ama daha uygun fabrikasyon ürünlerimiz de vitrinde yer alacak” ifadelerini kullandı.

“SEDA SAYAN ‘KOLPACI’ DİYE BANA SÖYLEMEDİ”

Serengil öte yandan Seda Sayan’ın, geçtiğimiz günlerde kendi televizyon yayınında “Sen kimsin kolpacı? Sen misin hasta olan?” sözleriyle kendisini hedef aldığı iddialarıyla alakalı sorular üstüne “Benim Seda Sayan’la bir ilgim yok. O sözler benim için söylenmedi” yanıtını verdi.

Seren Serengil’den Gülben Ergen ve Seda Sayan için kavga çıkaracak iddia!

“GÜLBEN ERGEN VE SEDA SAYAN TOPLAMA İNSANLARA KONSER VERDİ”

Sonrasında hızını alamayan Serengil, geçtiğimiz günlerde açık hava konserine çıkan Seda Sayan ile Gülben Ergen’i ‘toplama kalabalıkla’ konser vermekle suçladı. İki meşhur şarkıcının bedava biletli seyirciye konser verdiğini ileri süren Seren Serengil, sözlerine şu şekilde devam etti: “Bedava biletlerle orayı doldurdular. Gülben Ergen’in sahnesinde bir kadın çıkıp belirtti belediyeden geldiğini. Her ikisinin konserinde Selin Ciğerci 200 adat bilet almış. Toplama insanlara konser verdiler. İnsanlar kendi cebinden para vererek konsere gitmediler. Kişilerin ve belediyelerin toplu aldığı biletlerle o insanlar konsere gittiler.”

“GÜLBEN YAZ BOYUNCA UYDURUK BİR MEYHANEDE ÇIKTI”

“Komik vaziyete düşürüyorlar. Onlar konser sanatçısı değiller. O konser alanlarını dolduramayacakları belli. Niye bu kadar kendilerini komik vaziyete düşürüyorlar? Her ikisine de şaşırdım. Siz hiç yaşamınız boyunca Gülben Ergen’in konser verdiğini gördünüz mü? Yaz boyunca Çeşme’de bir adet uyduruk meyhanede çıktı o kadar!”

Seren Serengil’den Gülben Ergen ve Seda Sayan için kavga çıkaracak iddia!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.