Seren Serengil’den Ayrılık Açıklaması

Yaşar İpek’le evliliği sonlandırma kararı alan Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Zor bir hamilelik süreci yaşayan Serengil’in eşi Yaşar İpek ise sessizliğini koruyor.

Magazin gündemine bomba gibi düşen Seren Serengil ile Yaşar İpek ayrılığı haberlerinin ardından, Serengil ardı ardına açıklamalar yaparken, İpek ise sessizliğini koruyor.

Ayrılık iddialarıyla gündemde olan Seren Serengil sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Tehlikeli bir hamilelik geçiren Serengil’e en büyük desteği ise takipçileri veriyor. İnstagram hesabından her anını paylaşarak takipçileri ile dertleşen Serengil’in eşi Yaşar İpek iddialara göre, günlerdir eve gelmiyor.

”YENİLİR YUTULUR ŞEYLER DEĞİL”

Zorlu bir hamilelik sürecinden geçen Serengil, şu açıklamalarda bulundu:

Ben herşeye rağmen susuyorum, şu anda hayatta en önemli şey çocuğum. Bu hayattan çok memnunum, en azından hayatımda kavga gürültü yok. Herşeyi anlatmak mümkün değil, haklı haksız durumu yok, anlatamadıklarım yenilir yutulur şeyler değil.

Seren Serengil’den Ayrılık Açıklaması

”YAPACAK HİÇ BİŞEY KALMADI”

Kendimi iyi hissetmem lazım iyi olmam lazım, çok üzülyorum ama yapabilecek hiç bişey kalmadı. Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmek için üzülmeme çalışıyorum. Bu çocuğu kaybetmem için çok çaba sarf edenler var ama onlara asla izin vermeyeceğim.Yalnızlık Allaha mahsustur, iyiki varsınız”

YOLUN SONU PAYLAŞIMI

Öte yandan Serengil’in Asayiş Şube Müdürlüğü’nde paylaştığı ‘Yolun Sonu’ paylaşımı ise akılları karıştırdı.

Seren Serengil’den Ayrılık Açıklaması

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı