Seren Serengil, Yaşar İpek’e Boşanma Davası Açtı

Yıllardır gösterdiği çabanın ardından geçtiğimiz günlerde anne olacağını duyuran Seren Serengil, Yaşar İpek’e boşanma davası açtığını açıkladı.

Şarkıcı Yaşar İpek ile geçtiğimiz Mayıs ayında evlilik yapan Seren Serengil, bir süredir sorunlar yaşadıklarını anlatarak boşanma kararını açıkladı. Serengil, “Bayram öncesi boşanma davası açtım. Bunu da ilk defa açıklıyorum” dedi.

Bayram öncesinden bu yana sosyal medya hesaplarından imalı paylaşımlar yapan Seren Serengil, “boşanıyorlar mı?” sorularıyla gündeme gelmişti. Öte yandan Yaşar İpek de Seren Serengil gibi kişisel Instagram sayfasından birlikte oldukları fotoğrafları silmişti. İkili birbirlerini Instagram’dan takip etmeyi dahi bırakmıştı.

SORUN GÜLBEN ERGEN’MİŞ

Serengil, dün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla boşanma kararını net olarak duyurdu. Serengil, “Çok zor oldu bu kararı vermek” sözleriyle başladığı açıklamada, eşi Yaşar İpek ile yaşadıkları tüm sorunları anlattı. Serengil, yaptığı açıklamada Gülben Ergen’in adını anmaktan da çekinmedi. Eşi Yaşar İpek ile yaşadıkları sorunların kaynağında annesinin ve kız kardeşinin de olduğunu belirten Serengil, anne ve kız kardeşin Gülben Ergen ile arasının çok iyi olduğunu söyledi.

Seren Serengil boşanma kararını şu sözlerle açıkladı:

Seren Serengil, Yaşar İpek’e Boşanma Davası Açtı

Seren Serengil, Yaşar İpek’e Boşanma Davası Açtı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı