adplus-dvertising

Seren Serengil, Yaşar İpek İhanetine mi Uğruyor?

Geçtiğimiz yıl evlenen ve bu ay boşanma kararı alan Seren Serengil, Yaşar İpek çifti boşanma aşamasındayken ihanet haberleriyle bir kez daha gündeme geldi.
Takip et
Seren Serengil, Yaşar İpek İhanetine mi Uğruyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz ay boşanma kararı alan ünlü çift Seren Serengil ve Yaşar İpek, ihanet iddialarıyla bir kez daha gündeme geldi. Yaşar İpek’in, Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Sarınç ile birlikte olduğu ve beraber tekne tatiline çıktıkları iddia edildi. İddiaların sebebi olarak ikilinin sosyal medyada yaptığı paylaşımlar gösterildi.

Seren Serengil, Yaşar İpek İhanetine mi Uğruyor?

”YAŞAR İPEK VE HAYATINDAKİ KADINLARLA ANILMAK İSTEMİYORUM”

Seren Serengil yaptığı açıklama ile, Yaşar İpek’in hayatındaki kadınlarla ve kendisiyle aynı haberde anılmasından rahatsızlık duyduğunu ve kendine duyduğu saygı için bu haberlerde yer almak istemediğini belirtti. Yaşar İpek’in bebeğinin düşmesine neden olduğunu ve yaşadıkları evliliğe saygı duymadığını ifade eden Serengil, ”Kendime olan saygımdan, boşanana kadar yalnız yaşayacağım.” açıklamasında bulundu.

Seren Serengil, basından da kendi adını ile Yaşar İpek adının bir arada kullanılmamasını rica etti. Seren Serengil’in Yaşar İpek hakkında yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

Seren Serengil, Yaşar İpek İhanetine mi Uğruyor?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.