Seren Serengil ile Yaşar İpek’in Kavga Ettiği Ses Kaydı Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz yıl Yaşar İpek ile dünya evine giren Seren Serengil, sosyal medyadan yaptığı bir açıklama ile Yaşar İpek ile ayrılacağını duyurdu. Bu haberin ardından Serengil ile İpek’in kavga ettiği bir ses kaydı magazin gündeminde şok etkisi yarattı.

Geçtiğimiz sene hayatlarını birleştiren Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti şiddetli geçimsizlik nedeni ile yollarını ayırıyor. Bir süredir aralarının bozuk olduğu bilinen çiftin boşanma haberlerini Serengil sosyal medya hesabı Instagram üzerinden duyurmuştu. Haberin magazin gündeminde yankılanmasın ardından bebek bekleyen ikilinin kavga ettiği bir ses kaydı ortaya çıktı. Serengil’in İpek’in kendisine şiddet uyguladığını söylediği haberlerin ardından çıkan ses kaydından İpek’in Serengil’e küfür ettiği duyuluyor.

“KARNIMDA ONUN ÇOCUĞUNU TAŞIYORUM”

Serengil ile İpek’in ses kaydının ortaya çıkmasının ardından Serengil Instagram hesabı üzerinden eşinin kendisine şiddet uyguladığını, küfür ettiğini belirten bir paylaşımda bulundu. Sunucu paylaşımında “Avukat Bey, siz kocam bana hamileyken küfür ettiği, üstüme yürüdüğü ‘O çocuk yaşamayacak görürsün bak düşüreceksin’ dediğini saklamamı, üstünü örtmemi istiyorsunuz. Daha öncekileri sizle dertleşmiştim örtmüştüm de ama hamileyken ve ne zor şartlarla bu hamileliğe şu anda devam etmeye çalışırken birde beni savcılığa mı vereceksiniz. Ben mi vermeliyim siz mi vermelisiniz. Kadına şiddeti destekleyen bir avukatın vicdanını sorgulamak isterim. Siz avukatsanız kocama söyleyin ben o…pu değilim onun karısıyım. Karnımda da onun çocuğunu taşıyorum benden özür dilemesini bütün kadınlardan özür dilemesini önerin. Benim şiddet gördüğümü saklamamı istemek yerine” ifadelerini kullandı.

YAŞAR İPEK ŞİDDET İDDİALARINI YALANLADI

Eşine şiddet uyguladığı haberlerinin ardından İpek iddiaları yalanlayarak “Seren’e hiç bir zaman şiddet uygulamadım, karşılıklı kavgalarımız oldu ama kesinlikle havluyla vurma ya da farklı şekilde bir şiddet söz konusu değil.” açıklamalarında bulundu.

Seren Serengil ile Yaşar İpek’in Kavga Ettiği Ses Kaydı Ortaya Çıktı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı